Епіцентр зараження Covid-19 у Китаї змістився у Гуанчжоу

11

Майже третина нових випадків зараження у Китаї припала на столицю провінції Гуандун.

Епіцентр зараження Covid-19 у Китаї

За даними Управління охорони здоров’я КНР кількість нових випадків захворювання на коронавірус збільшилася в багатьох китайських містах. Однак епіцентр зараження Covid-19 у Китаї перейшов у глобальний виробничий центр країни. Як виявилося, майже третина випадків зараження припала на Гуанчжоу.

Понад 2 тис. нових випадків зараження за добу

Так, кількість хворих на коронавірус у столиці провінції Гуандун зросла до 7475. Крім того, понад 2 тис. нових випадків виявили лише за останню добу. Хоча за мірками інших країн це число не вважається високим показником, у Китаї кількість нових випадків зараження не сягала такої позначки з травня.

Тому багато районів Гуанчжоу знову запровадили різні обмеження. Наприклад, працівників офісних центрів керівництво перевело на віддалену роботу. Проте досі не відомо, чи введуть влада країни тотальні обмеження для мешканців нового епіцентру Covid-19.

Повідомляється, що поки що в місті повністю закрили лише кілька житлових комплексів. Зокрема, до цих будинків заборонено кур’єрську доставку продуктів харчування. А також обмежено рух громадського транспорту. Мешканці районів протягом кількох днів складатимуть ПЛР-тести.

Епіцентр зараження Covid-19 у Китаї змістився в Гуанчжоу: чи чекають портове місто жорсткі обмеження

Зазначимо, що досі Гуанчжоу жодного разу не запроваджував тотальних обмежень на пересування мешканців усередині міста.

Втім, в інших великих містах Китаю різке зростання рівня захворюваності призвело не лише до проведення численних ПЛР-тестів. Так, у квітні після кількох тисяч випадків зараження Шанхай провів майже два місяці під жорсткими обмеженнями.

У квітні після кількох тисяч випадків зараження Шанхай провів майже два місяці під жорсткими обмеженнями.  Фото: Robert Way/shutterstock.com

У розпал осінніх свят у столиці КНР влада також посилила заходи щодо боротьби з Covid-19. Незважаючи на низку вихідних днів, мешканцям заборонили залишати Пекін і здійснювати будь-які поїздки навіть усередині країни.

Читайте також:  Британський флот розслідує справу про домагання на борту

На думку експертів, різкий стрибок нових випадків захворювання на Гуанчжоу стане новою перевіркою на міцність китайської політики щодо Covid-19. Нові випадки зараження залишили будь-яку надію на те, що Китай незабаром відкриє кордони. Як відомо, в’їзд на територію КНР для більшості відвідувачів із 2020 року залишається закритим.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я