Шольц пообіцяв мільйони бідним країнам за шкоду клімату

17

Шольц обіцяє нове фінансування на конференції ООН зі зміни клімату: на боротьбу з кліматичними збитками в найбідніших країнах передбачено 170 мільйонів євро.

Шольц пообіцяв мільйони бідним країнам

На Конференції ООН зі зміни клімату в Єгипті, де зібралося близько 200 країн, канцлер Німеччини Олаф Шольц пообіцяв мільйони бідним країнам за шкоду клімату. Політик розповів, що країнам, що розвиваються, виділять 170 мільйонів євро на допомогу в подоланні збитків, пов’язаних з кліматом, повідомляє видання BR24.

“Німеччина надасть цільову підтримку країнам, які найбільше постраждали від зміни клімату, у вирішенні проблем, пов’язаних із втратами та збитками”, – сказав німецький представник. Його уряд виділить 170 мільйонів євро на фінансування кліматичних ризиків та новий «Глобальний щит».

Шольц пообіцяв мільйони бідним країнам: реакція на заяву

Експерт із клімату Сабіна Міннінгер назвала обіцянку Шольца виділити 170 мільйонів євро важливим заходом. На її думку, вона допоможе найбіднішим людям швидко стати на ноги після екстремальних погодних явищ.

Проте, враховуючи масштаб проблеми, цих грошей буде замало. Організації з надання допомоги Care та НУО Germanwatch висловили схожі почуття. Вони сказали, що така сума — неначе крапля у морі.

Шольц пообіцяв мільйони бідним країнам: вимога безпекової політики

У Шарм-ель-Шейху Шольц також назвав перехід від копалин палива до відновлюваних джерел енергії обов’язковою умовою політики безпеки.

«Конфлікт Росії та України показала світові, що енергетичний перехід є не лише імперативом перспективної кліматичної, економічної та екологічної політики, а й імперативом безпекової політики. Не повинно бути всесвітнього відродження копалин енергії», — звернувся Шольц до учасників конференції.

Також він додав, що таке не станеться і для Німеччини.

Шольц сказав, що війна в Україні змусила Німеччину знову підключити вугільні електростанції до мережі на короткий час за потребою. Однак його уряд твердо дотримується курсу на поступову відмову від вугілля. Тому лише кілька днів тому було ухвалено рішення про те, що деякі з вугільних електростанцій зупинять навіть раніше, ніж планувалося спочатку.

Читайте також:  Чому в Туреччині завжди відбуваються сильні землетруси

Німеччина знову підключила вугільні електростанції до мережі на короткий час за потребою.  Фото: guentermanaus/shutterstock.com

Німеччина подвоює кошти на захист лісів

Ще Німеччина збільшує свій внесок у міжнародний захист лісів у рамках боротьби із глобальним потеплінням. Він має збільшитись з одного до двох мільярдів євро. Додаткові гроші на період до 2025 року надасть Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я