Понад 300 000 заяв про надання притулку з початку року

10

Багато біженців прибувають до Німеччини не лише із Сирії та Афганістану. Цього року десятки тисяч біженців прибули і з набагато ближчих країн.

Міграція – понад 300 000 заяв про надання притулку з початку року

Понад 300 000 людей вперше цього року подали прохання про надання притулку у Німеччині. Це випливає із статистики, опублікованої у четвер Федеральним відомством у справах міграції та біженців (Bamf). Згідно з цими даними, крім сирійців та афганців, за захистом у Німеччині звертаються також жителі Туреччини.

За даними Bamf, з початку січня до кінця листопада 304581 іноземець вперше звернувся за притулком у Німеччині – це приблизно на 60% більше, ніж за той же період минулого року. Більше 21 000 з них було подано на дітей віком до одного року, які народилися в Німеччині. З понад 55 000 заяв про надання притулку з початку року Туреччина стала країною походження з найбільшою кількістю заяв після Сирії у 2023 році, випередивши Афганістан.

«Такий розвиток подій неприйнятний для партнера НАТО і претендента на вступ до ЄС», – заявила Андреа Ліндхольц, заступник голови парламентської групи ХДС/ХСС. Політик ХСС звинуватив коаліційний уряд у тому, що він ігнорує цей розвиток подій.

Кількість несанкціонованих в'їздів зменшилась із жовтня

Декілька днів тому Ліндхольц звернулася до федерального уряду з питанням про можливі причини збільшення кількості громадян Туреччини, які в'їжджають до Німеччини. На думку Міністерства внутрішніх справ, це частково пояснюється «ситуацією в Туреччині, а також індивідуальними обставинами турецьких громадян, які прибувають сюди».

Із жовтня кількість несанкціонованих в'їздів значно скоротилася. Однак, оскільки з моменту в'їзду до подання офіційного прохання про надання притулку зазвичай триває кілька тижнів, це зниження поки не відображено у статистиці Bamf.

Читайте також:  22 мирні жителі загинули внаслідок авіаудару

«Не вразившись, світочі дотримуються своєї парадигми у міграційній політиці і навіть зараз протягують турбо-натуралізацію через Бундестаг, – критикує Олександр Тром (ХДС), представник парламентської фракції ХДС/ХСС із внутрішньої політики. Без збільшення кількості відмов, яке стало можливим завдяки прикордонному контролю, ще більше людей приїжджало б до Німеччини нелегально, додав він. Тому у довгостроковій перспективі важливо поширити ці заходи контролю, введені в середині жовтня, на кордони з Польщею, Чехією та Швейцарією.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я