Кадиров визнав великі втрати на війні в Україні

24

23 чеченські бійці загинули в результаті артобстрілу.

Кадиров визнав великі втрати

Кадиров визнав великі втрати у своїх підрозділах на українському напрямі. Чеченський лідер розповів, що 23 солдати з його регіону загинули внаслідок нападу українців на Херсонщину.

Як повідомив голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров, окрім загиблих є і постраждалі. За його даними, на початку поточного тижня в результаті артобстрілу 58 “кадировців” отримали поранення. Про це чеченський лідер розповів у своєму телеграм-каналі сьогодні, 28 жовтня.

Кадиров визнав великі втрати на українському напрямі

У своєму повідомленні Рамзан Кадиров також повідомив і про втрати української сторони. Він назвав бійців із України «сатаністами», яких має намір знищувати. І додав, що за день загибелі 28 чеченських солдатів «кадировці» знищили 70 «бандерівців».

Крім цього, Рамзан Кадиров звернувся до родин загиблих бійців. І пообіцяв, що родичам буде надано всіляку підтримку. Зокрема, матеріальна: один мільйон рублів від регіону та 12 мільйонів рублів із держбюджету. Пораненим буде виділено по три мільйони рублів.

Свою емоційну промову, характерну для Рамзана Кадиров, чеченський лідер закінчив закликом брати участь у війні.

Кадиров визнав великі втрати: чеченський лідер налаштований войовничо

Раніше глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров опублікував 13-хвилинне відео, в якому він закликав стерти з лиця землі міста України. На його думку, Росія «слабко відповідає» супротивникові.

До речі, Рамзан Кадиров вже давно критикує дії ЗС РФ. На його думку, так звана спеціальна військова операція в Україні перетворилася на справжню війну, яка наразі йде і на території Росії. При цьому, виходячи з його промови, стає зрозумілим, що під російськими територіями він розуміє Запорізьку та Херсонську області.

Тоді Рамзан Кадиров також заявив, що країни Європейського союзу вичерпали можливості для санкційного тиску. А тому побоюватися наслідків ескалації конфлікту не варто. А ще раніше Рамзан Кадиров навіть закликав до використання ядерної зброї.

Читайте також:  Україна вимагає, щоб Німеччина відновила Україну

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я