Справа Трампа розглянуто: Присяжні готують вердикт

101
Справа Трампа розглянута: Після виступів у цивільному процесі у справі про зґвалтування колишнього президента США Дональда Трампа дванадцять присяжних тепер обговорюватимуть вердикт.

Під час заключних аргументів адвокат письменниці Джин Керролл повторив звинувачення у тому, що Трамп зґвалтував її в шикарному нью-йоркському універмазі в середині 1990-х років: «Він знає, що він зробив». Адвокат Трампа знову відкинув ці слова. Звинувачення були «неймовірними» та «неймовірними». На той час Трамп уже був помітним як підприємець у сфері нерухомості, тому такий вчинок не залишився б непоміченим.

Керрол вимагає від Трампа компенсації за напад та наклеп. 79-річна жінка заявила, що після цього інциденту вона більше не здатна вступати у романтичні стосунки. У кримінальному плані звинувачення не мають терміну давності, але в цивільному плані Керрол має можливість подати позов до суду. Трамп, який хоче знову стати президентом у 2024 році та балотується на республіканську номінацію, не був присутній на суді особисто.

Адвокати Керролла також використали старий аудіозапис 2005 року, на якому Трамп робить непристойні та принизливі зауваження про жінок – і про те, що як зірка ти можеш чіпати жіночі геніталії, якщо захочеш. Це була не розмова між чоловіками, як це зобразив Трамп, а сповідь, те, як він поводиться. Саме так він поводився з Керрол, сказав він.

Сьогодні суддя Льюїс Каплан відправить присяжних на обговорення. Потім вони мають дійти одноголосного рішення, щоб винести вердикт.

Читайте також:  Байден читав шпаргалкою на прес-конференції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я