Справа про наклеп проти Трампа

16
Колишній президент США Дональд Трамп також має постати перед судом лише за кілька місяців до президентських виборів у зв’язку з повторним позовом про наклеп, поданий американською письменницею Е. Джін Керрол. Початок судового процесу був попередньо призначений на 15 січня 2024 федеральним суддею в Нью-Йорку, згідно з опублікованою вчора постановою.

Невдовзі після того, як у травні Трампа зобов’язали виплатити мільйонні компенсації за сексуальні домагання та наклеп, письменниця Керрол оголосила, що знову звернеться до суду проти екс-президентів. Приводом для цього стали образи, які Трамп висловив на адресу Керролл в ефірі телеканалу CNN наступного дня після вироку.

Напад у шикарному універмазі

9 травня суд присяжних Нью-Йорка встановив, що Трамп здійснив напад та сексуальне насильство на Керрол в одному з елітних універмагів Нью-Йорка у 1996 році. Присяжні також зобов’язали 77-річного Трампа виплатити 79-річній жінці п’ять мільйонів доларів (близько 4,56 мільйона євро) за наклеп. Трамп подав апеляцію на вердикт.

Наступного дня після винесення вироку Трамп в ефірі CNN знову спростував розповідь Керролла про інцидент, звинувативши автора у «вигаданій історії». Трамп також заявив, що ніколи не зустрічався з Керрол і назвав її «божевільною».

Трамп, який балотується від Республіканської партії на президентських виборах 2024 року, також постав перед судом у кількох інших справах.

Читайте також:  Нетаньяху захищає план щодо послаблення судової системи

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я