Акція протесту у Тель-Авіві

28

Новий уряд прем’єр-міністра Нетаньяху – самий ультраправий уряд, який колись мав Ізраїль.

 

Акція протесту проти нового уряду Ізраїлю у Тель-Авіві

Кілька тисяч людей вийшли на вулиці Тель-Авіва в Ізраїлі проти нового уряду. Демонстранти зібралися в центрі прибережного міста у суботу ввечері, а потім пройшли галасливим маршем вулицями. Вони розмахували ізраїльськими прапорами та тримали транспаранти. «Ми не дозволимо знищити нашу країну! Ми продовжуватимемо боротися за нашу демократію», – написав у Twitter Мерав Міхаелі із Соціал-демократичної робочої партії, який брав участь у демонстрації.

Новий уряд переобраного прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху було приведено до присяги минулого тижня. Це самий ультраправий уряд, який колись мав Ізраїль. Уперше ультраправі політики також представлені в коаліції, яка планує далекосяжні реформи.

Протест проти планів міністра юстиції

За словами організаторів, протести були спрямовані зокрема проти планів нового міністра юстиції Ярива Левіна навмисно послабити судову систему. Наприклад, більшість у парламенті має мати можливість ухвалити закон, навіть якщо Верховний суд вважає, що він порушує Основний закон. Левін також хоче змінити склад органу, який призначає суддів.

“Якщо ми не вийдемо на вулиці, ми втратимо нашу демократію”, – сказав Deutsche Presse-Agentur Хеві Боем, який брав участь у демонстрації в Тель-Авіві. Він заявив, що новий уряд злочинний і корумпований. Інший учасник сказав, що добре, що так багато людей вийшли на вулиці, оскільки вони не робили цього вже давно. “Але їх все ще недостатньо, щоб зупинити цей злочинний уряд”.

.

Читайте також:  Справа про наклеп проти Трампа

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я