Паус хоче єдиної основи для більшого захисту жінок

24

Федеральний міністр у справах жінок Ліза Паус (Зелені) вважає за необхідне єдині рамкові умови надання допомоги у випадках насильства щодо жінок. «Кожна жінка, яка постраждала від насильства, та її діти мають право на швидкий, небюрократичний захист та гарну професійну консультацію», – сказала Паус в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. “Нам потрібна єдина федеральна правова база для надійної системи допомоги”.

Сьогодні наприкінці конференції у Потсдамі федеральні та земельні міністри з питань гендерної рівності та у справах жінок обговорять питання щодо покращення захисту жінок від насильства. Земля Саксонія вимагає, щоб федеральне міністерство у справах сім’ї представило законопроект до кінця цього року. Бремен, Гессен та Саксонія-Анхальт подають цю пропозицію разом із Саксонією.

Паус сказала, що її міністерство нині «займається розробкою закону, який забезпечить право на захист та консультування по всій країні – незалежно від того, де живе жінка чи якою мовою вона говорить». Вона також згадала про федеральну програму фінансування “Разом проти насильства щодо жінок” для розширення системи підтримки.

Круглий стіл за участю представників федеральної влади, влади штатів та місцевих органів влади супроводжує кроки щодо створення єдиної системи допомоги, сказала Паус. Федеральне міністерство юстиції в ході реформи сімейного законодавства готує ефективніший правовий захист насильства у процесах опіки та доступу. Крім того, у її міністерстві створюється нове координаційне бюро з питань ґендерного насильства.

За даними Міністерства у справах жінок, кожна третя жінка в Німеччині хоча б раз у житті стає жертвою фізичного та/або сексуального насильства.

Читайте також:  Війна проти України: актуальна ситуація

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я