Спортсмени не несуть відповідальності за спортивну політику

19

Бербок також похвалила Німецьку футбольну спілку за її принципи у вирішенні соціальних питань.

 

Спортсмени не несуть відповідальності за спортивну політику

Міністр закордонних справ Анналена Бербок (Зелені) застерегла від політичного перевантаження спортсменів після подій на чемпіонаті світу з футболу у Катарі. «Вони насамперед спортсменки та спортсмени. Вони не повинні розплачуватись за помилки федерацій», – сказала високопоставлений політик у середу ввечері в Міністерстві закордонних справ на старті жіночого чемпіонату світу з футболу, який відбудеться цього літа в Австралії та Новій Зеландії. На чоловічому чемпіонаті світу в Катарі різні соціальні дебати, такі як права людини в країні, що приймає, і капітанська пов’язка «One Love», викликали багато хвилювань.

Бербок співчував національним гравцям, яких відволікали від їхнього основного завдання. «Ось де в мені б’ється серце моєї юності», – сказала колишня гімнастка змагань на батуті. Вона додала, що потрібно розуміти, що означає «роками тренуватися» для участі у змаганнях і знати, що наступного разу тебе може «не бути в складі».

Бербок також похвалила Німецьку футбольну спілку за її принципи у вирішенні соціальних питань. За її словами, у зв’язку з майбутнім чемпіонатом світу з футболу в 2030 році необхідно визначити критерії, навівши як приклад вільний доступ ЗМІ та питання будівництва стадіонів. Останній зазнав масової критики в Катарі. «Це завдання політики та асоціацій», – уточнила Міністр закордонних справ.

Читайте також:  Силовики блокували 6 ув'язнених на даху у Квінсленді

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я