Спортсменам із Росії загрожує заборона на в’їзд до країни

19

«Країни, в яких відбуваються великі спортивні заходи, не безсилі. Вони можуть контролювати, чи можуть росіяни брати в них участь, видаючи візи», – заявила політик СДПН.

Фезер: спортсменам із Росії загрожує заборона на в’їзд до країни

Спортсменам із Росії доведеться побоюватися заборони на в’їзд до Німеччини, якщо їх знову допустять до міжнародних змагань. Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер оголосила, що застосовуватимуться відповідні візові правила.

«Країни, в яких відбуваються великі спортивні заходи, не безсилі. Вони можуть контролювати, чи можуть росіяни брати в них участь, видаючи візи», – заявила політик СДПН газетам «Funke Mediengruppe» і додала: «Якщо ми організуємо міжнародні змагання в Німеччині, то ми можемо діяти відповідним чином. Ми завжди діятимемо тут із чіткою позицією».

Міжнародний олімпійський комітет (МОК), очолюваний Томасом Бахом з Німеччини, нещодавно рекомендував дозволити спортсменам з обох країн повернутися до змагань як нейтральні атлети, незважаючи на агресивну війну Росії проти України, підтриману Білоруссю. Однією з умов для цього є те, що спортсмени не підтримують активно війну та не мають зв’язків із військовими чи органами безпеки.

Крім федерації легкої атлетики, світова федерація кінного спорту нещодавно також дотримувалася виключення росіян та білорусів. Президент Всесвітньої федерації гімнастики Морінарі Ватанабе (Японія), навпаки, висловився за їхнє повернення та оголосив про рішення з цього питання у травні.

Всесвітня федерація боротьби також виступає за відновлення. «Надання пропагандистської сцени палію війни Путіну зраджує всі цінності спорту», ​​– сказала Фезер, – «цілком неприйнятно, щоб українські спортсмени стикалися зі спортсменами, які виступають за країну, яка вбиває стільки мирних жителів в Україні».

Читайте також:  AfD може мобілізувати понад 50% виборців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я