7 ознак того, що подушка вам не підходить

87

Усі ми користуємось подушками. Але не всі замислюємося над тим, як важливо правильно вибрати подушку, щоб сон приносив повноцінний відпочинок і був причиною відмінного самопочуття та прекрасного настрою. А як зрозуміти, що подушка обрана неправильно?

Ознака перша

Якщо через тканину або шви подушки вилазить наповнювач, це означає, що якість їх занадто низька. Тканина недостатньо щільна, а розмір голкових проколів шва занадто великий, щоб покупка служила вам довго. Воно швидко прийде в непридатність. При виборі звертайте особливу увагу на якість тканин та швів. Тканина має бути досить щільною, але добре пропускати повітря. А стібки шва – дрібними та частими, пише Sleepline.

Ознака друга

Щоб подушка забезпечувала здоровий сон та не була джерелом різних інфекцій, її потрібно регулярно прати та чистити. Якщо вона не витримує такого звернення і після прання її наповнювач звалюється, виріб втрачає форму, значить, ви не змогли правильно вибрати одну з найголовніших речей для здорового сну. Сучасні виробники випускають такий величезний асортимент продукції, що купити подушку, яку легко обробляти – не проблема.

Ознака третя

Якщо під час сну ви прагнете підкласти руку під голову і щоку або намагаєтеся збити наповнювач у грудку, щоб лягти вище, ваша подушечка дуже низька для вас. Якщо вранці у вас болить шия та спина, ви відчуваєте дискомфорт, то вона, навпаки, надто висока. Врахуйте це та постарайтеся вибрати та купити виріб з оптимальною для вас висотою. При виборі зверніть увагу на м’якість матраца. Чим він м’якший, тим вище має бути подушка. Основний орієнтир при виборі висоти – у положенні, лежачи на боці, кут між шиєю та плечем має дорівнювати 90 градусам. Щоб мати можливість регулювати висоту, придбайте подушечку із чохлом для наповнювача на замку. За потреби замок можна відкрити і зменшити або збільшити кількість наповнювача. Та й обробляти такий виріб набагато легше.

Читайте також:  Щоб було прохолодніше: як і в якій позі найкраще спати у спеку

Ознака четверта

Якщо під час відпочинку ви не можете зручно лягти і вільно розміститися на ліжку у своїй улюбленій позі та повністю розслабитися, то форма, м’якість та висота подушки обрана неправильно. Для тих, хто любить спати на спині, ідеальним варіантом стане покупка середньо-жорсткого і середньовисокого виробу. Для сплячих на животі більше підійде м’якший і нижчий варіант.

Для сон на боці підійде більш висока і жорстка подушка. Добре, якщо на ній буде ще й виїмка для плеча. Форма її має бути такою, щоб вона максимально підтримувала шию та забезпечувала гарний відпочинок.

Асортимент форм на ринку настільки різноманітний, що покупець часто губиться – яку ж вибрати. Не варто гнатися за екзотикою. Традиційні квадратні та прямокутні варіанти зарекомендували себе найкраще.

Ознака п’ята

Можна сказати про неправильний вибір і в тому випадку, якщо після сну ви виявляєте, що мокра наволочка від вашого поту. Це означає, що наповнювач не здатний добре вбирати та відводити вологу від тіла користувача, не може пропускати повітря та забезпечувати його циркуляцію. Тому під час сну тіло людини не «дихає». У вологому середовищі швидко розвиваються різні мікроорганізми, викликаючи різні захворювання. Вибрати відповідний наповнювач нескладно. Тим більше, що сучасні виробники пропонують великий асортимент натуральних і штучних матеріалів. Достатньо почитати опис, відгуки користувачів, познайомитися з характеристиками наповнювача, щоб зробити правильний вибір.

Ознака шоста

Якщо під час використання подушки виникають алергічні реакції, доведеться змінити подушку. Найчастіше такі реакції виникають на перо, пух, вовну. Але трапляється, що їхньою причиною стають і штучні наповнювачі. Будьте уважні. Обирайте гіпоалергенну продукцію. У ній не заводяться мікроорганізми, побутові кліщі, які є причиною алергії.

Читайте також:  Чому завжди потрібно прати нові речі після покупки: повчальна історія з життя

Ознака сьома

Будьте обережні з подушками, від яких походить неприємний запах. Найчастіше він з’являється у наповнювача «пух і перо» через те, що наповнювач погано прочистений і просушений перед виготовленням подушки. У вологому та недостатньо чистому середовищі швидко розмножуються мікроорганізми, бактерії та провокують появу різних захворювань та алергій. Тому, перш ніж купити подушку з таким наповнювачем, понюхайте його. А для повної безпеки придбайте подушку з високоякісним штучним вмістом. У ньому не заводяться і не розмножуються мікроорганізми, і він не виснажує неприємні запахи.

Основне і дуже важливе завдання подушки – правильне, природне положення шийних хребців у лежачому положенні. Якщо це завдання виконується успішно, і ви не спостерігаєте жодної з семи названих нами ознак неправильно обраного виробу, значить, ваші м’язи та хребет повноцінно відпочивають під час сну, мозок у достатній кількості постачається кров’ю. Здоровий сон приносить нові сили, чудовий настрій, зміцнює імунітет, зберігає молодість та забезпечує здоровий вигляд.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я