Як не зіпсувати роутер: 10 речей, які категорично не можна тримати поряд із пристроєм

32

Наше нинішнє життя важко собі уявити без Wi-Fi роутера. Від інтернету залежать буквально все: хтось працює з дому, хтось дивиться фільми в Мережі, а хтось годинами бовтає відеозв’язок.

До бездротового сигналу підключаються будь-які гаджети: від смартфона до ноутбука, навіть “розумна” побутова техніка. Зазвичай, пристрій гніздиться в коридорі, в ніші над вхідними дверима. Але бувають і альтернативні рішення: якщо закріпити роутер ніде, його можуть поселити навіть на холодильнику. І в цьому випадку слід уважно стежити за оточенням маршрутизатора, пише WDay.

Взагалі на роутер важко впливати, щоб заглушити його сигнал. А ось сам він може розмагнітити карти з магнітною смугою та знизити якість передачі портативних пристроїв. Наприклад, брелоків від машини чи шлагбауму тощо.

Також не потрібно поруч зберігати банківські картки та знижкові магазини. Вони швидко прийдуть у непридатність. А ось карта з чіпом не постраждає від дії роутера.

Брелок автосигналізації теж може почати працювати з перебоями. Також слід прибрати ключ від домофону і bluetooth-гарнітуру.

Мікрохвильова піч, що поруч, сильно глушитиме Wi-Fi сигнал. У цю ж категорію входять працюючий пилосос та інші прилади, які мають двигуни.

Не загороджуйте роутер металевими предметами, оскільки метал розсіює енергію електромагнітного поля. Розташовуйте його подалі від бетонних та цегляних ніш у стінах. Інакше не проходитиме сигнал із віддалених куточків квартири.

А якщо у квартирі погано працює інтернет, не поспішайте лаяти провайдера. Перевірте, чи не робите ви самі цих помилок.

Крім того, намагайтеся не розміщувати Wi-Fi поряд зі спальними місцями. Треба розуміти, що його випромінювання хоч і мало, але все одно становить небезпеку, якщо потрапляти під його вплив регулярно та протягом тривалого часу.

Читайте також:  Прикмети нового часу: краще не ставити на заставку телефону, щоб не нашкодити собі

Нещодавно американські вчені провели експеримент. Вони посадили кілька щурів у клітинку поруч із включеним роутером. У 7% гризунів почали утворюватися пухлини. До того ж тварини стали нервовими та надто активними.

Однак не варто робити із роутера справжнього монстра! Просто необхідно дотримуватися запобіжних заходів, які допоможуть зберегти здоров’я. Фахівці радять переселити Wi-Fi на балкон за скло, звідки його сигнал буде безпечним як для домочадців, так і для речей у будинку.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я