Прем’єр-міністра Баварії освистали на мітингу

19

В Ердінгу близько 13 000 людей протестують проти закону про опалення. Прем’єр-міністр Баварії також виступає на сцені. Не всім це подобається.

 

Прем’єр-міністра Баварії освистали на мітингу

Близько 13 тисяч людей вийшли в суботу на демонстрацію в Ердінгу під Мюнхеном проти закону про опалення, запланованого федеральним урядом. Прем’єр-міністр Баварії Маркус Зедер (ХСС) використав демонстрацію як майданчик для нападок на партії світлофорної коаліції – але його самого освистали на мітингу на початку виступу, очевидно, прихильниками AfD.

“Буржуазний центр не має нічого спільного з AfD, не має нічого спільного з антидемократами”, – кричав їм Зедер. Артистка Моніка Грубер, яка допомагала в організації мітингу та була відповідальною за поведінку великого скупчення людей, була змушена кілька разів попросити тиші.

“Ми говоримо “так” захисту клімату, “але” ні” цьому закону про опалення”, – сказав Зедер. «Захист клімату має просуватися разом із громадянами, а не проти них». Лідер ХСС кілька разів атакував, зокрема, «зелених», він суворо виступив проти передбачуваної «нав’язливої ​​веганізації» та «нав’язливої ​​ґендеризації».

Айвангер вимагає відставки “берлінських хаотів”

Заступник Зедера, міністр економіки Хуберт Айвангер (Вільні виборці), також виступив перед присутніми. Він закликав до відставки “берлінських хаотів”. «Настав момент, коли мовчазна переважна більшість цієї країни має нарешті повернути демократію і сказати тим, хто в Берліні: ви повинні підставити свої дупи», – кричав він.

AfD також хотіла надіслати оратора, але, згідно з її власними заявами, їй було відмовлено – тепер вона запросила паралельно до свого власного, невеликого мітингу в безпосередній близькості.

Зелені та СДПН у Баварії піддали різкій критиці участь Зедера у мітингу. «Жодних власних пропозицій, натомість розпалювання страхів і черговий лов голосів на правому фланзі: зрештою, за це доводиться платити», – попередив лідер партії «Зелених» Томас фон Сарновський у Твіттері. Лідер парламентської фракції Катаріна Шульце написала в тій самій соцмережі: «Прагнення до цього середовища лише зміцнює популістів та шкодить демократії». Лідер СДПН Флоріан фон Брунн звинуватив Зедера в тому, що він об’єднався із прихильниками захисту клімату.

Читайте також:  Шольц попросив Цзіньпіна чинити тиск на Росію

За допомогою закону про енергетику будівель федеральний уряд хоче остаточно сповістити про уникнення нафтових і газових систем опалення вже наступного року. Згідно з законопроектом світлофора, з 2024 року 65 % усіх систем опалення, що знову встановлюються, повинні працювати на відновлюваних джерелах енергії. Державні субсидії мають соціально пом’якшити перехід на нові технології, також мають бути передбачені перехідні періоди та пільги.

ВДП, однак, все ще вимагає фундаментальних поліпшень у законопроекті, який вже ухвалив федеральний кабінет міністрів. За словами представника уряду у п’ятницю, канцлер Олаф Шольц (СДПН) очікує, що законопроект буде внесено до Бундестагу наступного тижня.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :