Ліві закликали свого ж депутата повернути мандат

21

Сахра Вагенкнехт якийсь час виношувала ідею створення нової партії. Це викликало невдоволення сопартійців. Наразі партія посилює тиск.

 

Ліві закликали свого ж депутата повернути мандат

Ліва партія посилює тиск на свого депутата Сахру Вагенкнехт і закликає її та її соратників повернути мандат.

«Це питання політичної порядності та справедливості стосовно членів нашої партії, якщо ті, хто бере участь у проекті конкуруючої партії, будуть послідовними та повернуть свої мандати», – йдеться у резолюції виконавчого органу Лівої партії, прийнятої в суботу. Вагенкнехт уже якийсь час виношує ідею створення нової партії. Керівництво «Лівих» неодноразово різко критикувало цю ідею.

У заяві керівництва йдеться: “Неприпустимо, щоб кошти від мандатів, виграних для “Лівих”, використовувалися для створення конкуруючого проекту”. Вагенкнехт неодноразово заявляла, що не бачить перспектив для «Левиз». «Вона досі не виконала заклику чітко дистанціюватися від конкуруючого партійного проекту». За її словами, очевидно, що вона не готова боротися за сильну ліву разом із усіма товаришами. Тому ясно, що майбутнє лівих – це майбутнє без Сахри Вагенкнехт.

Вагенкнехт, депутат Бундестагу, підтвердила в п’ятницю, що хоче ухвалити рішення про своє майбутнє у Лівих та можливе формування партії до кінця року.

Читайте також:  Оприлюднено відеозаписи смертоносної поліцейської операції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я