Добріндт застерігає від передчасного обговорення кандидатури канцлера

19

Олександр Добриндт, голова парламентської фракції ХДС, застеріг партії ХДС/ХСС від передчасних дебатів про кандидатуру наступного канцлера.

Добриндт послався в газеті “Welt am Sonntag” на угоду про прийняття кадрових рішень до наступних федеральних виборів у 2024 році. «Ось чому будь-яка дискусія з цього питання цілком передчасна і зрештою йде на користь лише світлофору. Їм більше не доведеться пояснювати своїх політичних помилок, якщо громадськість буде стурбована кадровими питаннями Союзу», – дав зрозуміти політик ХДС.

ХДС/ХСС мають зосередитися на політичних дебатах з коаліцією «Світлофор» та «назвати її численні помилки щодо виконання та змісту». «Ми повинні ясно дати зрозуміти, що політика цього світлофорного уряду призведе до масових втрат процвітання», – сказав Добріндт, маючи на увазі закон про теплопостачання, міграційну політику та стратегію національної безпеки.

Фоном для заяв Добріндта послужили спекуляції про можливу суперечку між лідером ХДС Фрідріхом Мерцем та прем’єром землі Північний Рейн-Вестфалія Хендріком Вюстом (ХДС) з приводу наступного кандидата на посаду канцлера союзу. Дебати розгорілися через різкі заяви Вюста, деякі з яких були витлумачені як дистанціювання від Мерца. Проте Мерц та Вюст продемонстрували єдність на літній вечірці представництва землі Північний Рейн-Вестфалія у Берліні у середу. У п’ятницю В’юст ухильно відповів на питання про наміри балотуватися на посаду канцлера на заході щодо підбиття підсумків у Дюссельдорфі після майже року існування чорно-зеленої коаліції у Північному Рейні-Вестфалії.

Наступні федеральні вибори мають відбутися восени 2025 року.

Читайте також:  Німецькі політики відвідали російський прийом

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я