130 км/год на автомагістралях, 80 км/год на сільських дорогах

91

Німецька асоціація безпеки дорожнього руху (DVW) висловилася за обмеження швидкості до 130 кілометрів на годину на автомагістралях та стандартну швидкість 80 кілометрів на годину на сільських дорогах. Близько 200 учасників щорічних загальних зборів Німецької асоціації безпеки дорожнього руху (DVW) ухвалили відповідні резолюції в суботу в Росток-Варнемюнді. В іншій резолюції вони також закликають законодавця надати муніципалітетам можливість самостійно та залежно від необхідності встановлювати на місцях обмеження швидкості 30 км/год.

«Якщо ми приберемо швидкість із дорожнього руху, ми зможемо ефективно запобігти багатьом серйозним аваріям. Своїми резолюціями про обмеження швидкості на автомагістралях, сільських дорогах та населених пунктах ми надіслали сьогодні чіткий сигнал на користь підвищення безпеки дорожнього руху», – сказав президент DVW та колишній федеральний міністр транспорту Курт Бодевіг.

На сільських дорогах швидкість вище 80 кілометрів на годину (км/год), як і раніше, буде дозволена лише на відповідних ділянках. У майбутньому вантажним автомобілям також має бути дозволено рухатися зі швидкістю 80 км/год, щоб компенсувати різницю у швидкості та знизити тиск під час обгону. До цього часу вантажним автомобілям вагою понад 7,5 тонн дозволялося рухатися сільськими дорогами з максимальною швидкістю 60 км/год.

Читайте також:  Олаф Шольц захистив Грецію від Туреччини

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я