Асоціація резервістів: Постачання леопарду – “логічний крок”

29

Президент Асоціації резервістів збройних сил Німеччини Патрік Зенсбург висловився за постачання танків “Леопард” в Україну. “Як бойова машина піхоти, Marder пропонує можливість швидкого переміщення солдатів з одного місця на інше”, – сказав він в інтерв’ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) у зв’язку з рішенням уряду Німеччини про постачання Marder.

«Він найбільш ефективний у поєднанні – в ідеалі, звісно, ​​з основним бойовим танком Leopard. Тому підтримка бойовими танками – це логічний крок». Можливе також постачання бойових танків іншого типу з іншої країни, сказав він.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц (СДПН) домовився з президентом США Джо Байденом про перше постачання в Україну бойових машин піхоти західного виробництва. Ці танки Україна вимагала вже кілька місяців. Уряд Німеччини погодився надати Україні 40 бойових машин піхоти Marder.

Політики з партії «зелених» і ВДП тепер вимагають, щоб Шольц наслідував їх приклад і також поставив Україні потужніші основні бойові танки Leopard 2. Віце-канцлер «зелених» та федеральний міністр економіки Роберт Хабек у неділю ввечері заявив, що постачання танків «Леопард ‑1» або «Леопард‑2» у принципі не виключено.

Сьогодні о 01:27

Заголовне фото: Moritz Frankenberg/dpa

.

Читайте також:  Виявлено сліди вибухівки на яхті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я