Принца Гаррі викреслили зі сценарію коронації Чарльза

210

Коронація Чарльза відбудеться у травні цього року. Це значний захід, у ході якого слід слідувати багатьом традиціям. Однак один важливий момент у королівській родині все ж таки вирішили змінити. І це стосується принца Гаррі. Традиційно перед монархом на коронації королівські герцоги мають схилити коліна. Однак це зробить лише старший син короля Вільям. А от Гаррі прибрали зі сценарію коронації Чарльза. З чим це пов’язано, обговоримо далі.

Чому принца Гаррі прибрали зі сценарію коронації Чарльза

Після того, як Гаррі і Меган склали повноваження, вони втратили багато королівських привілеїв. Але вони могли б зберегти нормальні стосунки із сім’єю, чого не сталося. Через герцогів Сассекських розгорівся вже не один скандал, пов’язаний із королівською родиною. І нещодавно приводів для конфліктів побільшало.

Спочатку це був документальний серіал про Гаррі та Меган, в якому вони не раз кидали у бік родини всякі натяки. Тепер цвяхом програми стали мемуари принца Гаррі «Запасний». Зараз вони мають з’явитися на полицях магазинів. Але багато деталей книги злили до мережі ще до виходу мемуарів. І було там багато неприємного.

Подейкують, що саме мемуари Гаррі стали точкою неповернення, після якої у королівській родині навіть вирішили. змінити сценарій коронації Чарльза. Схоже, те, про що Гаррі говорив у своїй книзі, не дуже сподобалося Віндзорам. «Порушуючи традицію, Чарльз відмовиться від королівських герцогів, які схиляють коліна і віддають шану монарху. Тільки Вільям виконуватиме цю роль»– ділиться королівський редактор.

Що Гаррі розповів у мемуарах

Звичайно, у своїх мемуарах принц Гаррі торкнувся не тільки себе і Меган Маркл, а й поділився багатьма моментами про родичів. Наприклад, принц згадав про те, як завжди змагався зі старшим братом Вільямом. Гаррі також говорив про складний характер батька.

Читайте також:  Актори «Гаррі Поттера», яких більше немає з нами

Знайшлося в мемуарах місце і для сварок Меган з Кейт Міддлтон та іншими членами королівської родини. І не складно здогадатися, що ці історії виставляють у поганому світлі далеко не Меган. Так, Гаррі поділився тим, що після відходу Єлизавети II його родичі не хотіли бачити Меган у замку Балморалде всі зібралися. Чарльз попросив Гаррі бути без Меган, але адекватних причин він не знайшов. Гаррі підкреслив, що аргументи батька проти Меган були неповажними та безглуздими. Втім, пізніше Чарльз вибачився за це.

Відносини Гаррі з братом у мемуарах займають не останнє місце. Але навряд чи Вільям цьому радий. Адже деякі історії, які розповів Гаррі про брата, вже шокували публіку. Наприклад, бійка Вільяма та Гаррі. За словами герцога Сассекського, Вільям якось на нього накинувся через Меган Маркл. Від Уїла такого явно не очікували.

Інсайдери кажуть, що мемуари Гаррі злять Вільяма. Але він не збирається нічого робити: коментувати чи, ще гірше, мстити братові. «Він ніколи б цього не зробив, тому що він сповнений гідності та відданості. Він мовчить на благо своєї сім’ї та країни»– Діляться інсайдери.

Хоч Гаррі й казав, що хоче миру з батьком та братом, схоже, це станеться нескоро. Останні новини про зміну сценарію коронації, очевидно, його засмутять. Почекаємо, може, Гаррі висловиться з цього приводу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я