Будуть проблеми: що категорично не можна змивати в унітаз

47

Треба позбавлятися звички викидати в унітаз і раковину весь мотлох. Це може призвести до тотального засмічення, впоратися з якими навіть сантехніки не зможуть.

Деякі досі викидають у раковину заварку чи залишки борошна. Чому не можна змивати в унітаз волосся з гребінця і як впливає на каналізаційну систему вилитий зі сковороди жир, розповів портал Obozrevatel.

Що не можна викидати в унітаз

Сантехніки не радять викидати в унітаз навіть паперові рушники. Вони мають більшу щільність, ніж звичайний туалетний папір і погано розчиняються у воді.

Якщо ви звикли змивати в унітазі наповнювач котячого туалету – негайно припиніть це робити. Наповнювач збивається в грудку, яка утворює своєрідну “пробку” у каналізації. Те саме стосується і засобів жіночої гігієни, ватяних дисків та підгузків. Вони дуже набухають від води.

Волосся з гребінця прилипне до інших відходів, сплутається в тугий “комок” і створить “пробку” в каналізаційній системі. Цигарки та вугілля взагалі не розчиняються у воді.

Чайна заварка, тісто, макаронні вироби, рис не тільки утворюють засмічення, але й залишають брудні розлучення на унітазі.

Крім того, не слід змивати в унітаз наклейки, етикетки та дрібні папірці.

Що не слід змивати в раковину

За словами сантехніків, господині часто зливають у кухонну раковину залишки їжі, що призводить до швидкого засмічення труб.

Найпоширеніша помилка – зливати кавову гущу, оскільки вона нібито прочищає труби. Гуща не розчиняється у воді та прилипає до труб.

Жир зі сковороди, рослинна олія та олія після смаження, остигнув, створюють “корок” у каналізації.

Деякі змивають у раковину залишки борошна чи тіста. Так робити не можна, тому що при намоканні вони збільшуються у розмірі, а в трубах до них налипають інші відходи. Це стосується і косметичних засобів, наприклад глиняних масок для обличчя. Краще не змивати залишки таких масок у раковині, щоб не спровокувати непрохідність труб.

Читайте також:  Буряк і не тільки: 6 продуктів, які "розганяють" роботу мозку

Кісточки від лимонів та інших фруктів, насіння, лушпиння, зістрижені нігті слід викидати у смітник, а не в раковину чи унітаз. Нагромаджуючись, вони створюють засмічення у каналізаційній системі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я