Скандал у парламенті Гессена: догана члену AfD

14

Він звинуватив депутата від «зелених» у тому, що той живе у «зеленому міхурі».

 

Скандал у парламенті Гессена: догана члену AfD

У парламенті Гессена вибухнув скандал. У середу голова Астрід Вальманн (ХДС) зробила догану члену AfD Фолькеру Ріхтеру. Крім того, в інциденті має розібратися Рада старійшин.

На прохання парламентської групи СДПН розпочалися дебати щодо змін у сфері праці. Ріхтер звинуватив депутата від «зелених» у тому, що той живе у «зеленому міхурі». Віце-губернатор і міністр економіки Тарек Аль-Вазір («зелені») втрутився: «Краще зелена бульбашка, ніж коричнева».

Ріхтер заперечив, посилаючись на нацистську епоху: «Якщо ви порівнюєте демократично обрану партію з масовими вбивцями, якщо таке порівняння відбувається постійно, то не доводиться дивуватися з того, що у нас у Північному Гессені за останні кілька місяців сталося вже понад 14 нападів, які ви відносите на свій рахунок …».

Лідер парламентської фракції AfD Роберт Ламбру пізніше заявив, що 14 нападів були спрямовані проти власності політиків AfD – два з них проти самих суддів. Він сказав, що якщо політик «зелених» та заступник прем’єр-міністра штату асоціює AfD з націонал-соціалістами, то «крайні сили» можуть відчути спонукання до «наступних нападів на AfD».

Засідання було перервано

Голова земельного парламенту Вальманн раніше закликала Ріхтера відмовитися від заяви про те, що напади – справа рук будь-кого. Ріхтер, однак, заперечив, що він не сприймає атрибуцію «коричневий міхур» як порівняння з нацистами.

Вальман перервала засідання на короткий час, щоб порадитися з керівництвом парламенту. Після цього вона сказала: «Суддя, я оголошую вам догану». Такі офіційні догани у ландтазі трапляються нечасто. 8 жовтня у Гессені відбудуться земельні вибори.

Читайте також:  ДеСантіс переходить у наступ на свого суперника по партії Трампа

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я