Шульце стала лідером “зелених” у парламенті землі Баварія

10

Попередній керівник фракції Людвіг Хартман не став висувати свою кандидатуру на посаду лідера і запропонував новий склад.

Шульце стала лідером "зелених" у парламенті землі Баварія

Шульце стала лідером «зелених» у парламенті землі Баварія

Катаріна Шульце стала одноосібним лідером парламентської групи «зелених» у парламенті землі Баварія. На засіданні фракції у вівторок 32 депутати проголосували за кандидатуру Шульце при двох голосах проти і одному, що утримався, тим самим розпрощавшись із подвійним керівництвом фракції, яке було прийнято з 2000/2001 року. Попередній керівник фракції Людвіг Хартман не став висувати свою кандидатуру на посаду лідера і запропонував новий склад. Сам він претендує на посаду віце-президента баварського парламенту.

«Я готова взяти на себе відповідальність та стратегічне лідерство у парламентській групі, яке мені доручено. У період, коли багато громадян відчувають тривогу, я хочу дати людям направлення та підтримку та внести конкретні рішення для майбутнього нашої країни»– заявила Шульце після виборів.

Хартманн та Шульце очолювали парламентську фракцію як дует з 2017 року; раніше Хартманн ділив подвійне лідерство з Маргареті Баузе. На виборах 8 жовтня «Зелені» зазнали значних втрат голосів, отримавши лише 14,4% (2018: 17,6). Це не лише скоротило чисельність парламентської фракції до 32 депутатів, а й завдяки успіхам «Вільних виборців» та AfD стало лише четвертою за силою силою в земельному парламенті за попередніми підсумковими результатами.

Читайте також:  Понад 500 загиблих під час протестів в Ірані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я