Штайнмайєр пророкував Німеччині важкі роки

23

Федеральний президент звернувся із промовою до нації.

Штайнмаєр пророкував Німеччині важке майбутнє.

У п’ятницю, 28 жовтня, федеральний президент Німеччини звернувся до народу. У своїй промові про становище в країні Франк-Вальтер Штайнмаєр пророкував Німеччині важке майбутнє.

Президент виступав у своїй офіційній резиденції Bellevue Palace. Лейтмотив його звернення: «те, що нас пов’язує, робить нас сильнішим».

Штайнмайєр пророкував Німеччині важке майбутнє

Вогненна промова федерального президента прозвучала в період невизначеності для Німеччини. І, звичайно, Штайнмайєр торкнувся багатьох питань, що хвилюють людей у ​​країні.

До них відносяться криза вартості життя на тлі стрімкого зростання інфляції та енергетичної кризи. І, звісно, ​​питання залучення Німеччини до військового конфлікту в Україні.

Федеральний президент Штайнмаєр сказав: «Попереду на нас чекають ще більш важкі роки, важкі роки.[…] Світові дивіденди витрачені. Для Німеччини починається епоха [когда придется идти] проти вітру”. За словами Штайнмайєра, країна перебуває у глибокій кризі, проте громадянам варто зустрічати цей новий час без тіні страху та беззахисності.

«Зрозуміло одне: найближчими кількома роками нам доведеться змиритися з деякими фінансовими обмеженнями. Більшість людей уже давно це відчувають. Кожен має зробити свій внесок, де може. Ця криза вимагає, щоб ми знову навчилися бути скромними», – сказав він. Однак президент не тільки передрік своїй країні важке майбутнє, але на противагу запевнив народ, що держава, наскільки це можливо, допоможе тим, хто найбільше потребує.

Також Штайнмаєр зазначив, що Німеччина може спертися на міць і силу, які вона накопичила за останні кілька років. Країна, як і раніше, економічно сильна.

Читайте також:  Бундестаг скоротиться з 736 до 630 депутатів

Проте Штайнмаєр наголосив, що до цих сильних сторін необхідно дещо додати, щоб досягти ще більшого успіху. «Ми маємо стати здатними до конфліктів, як внутрішніх, так і зовнішніх. Нам потрібна воля, щоб заявляти про себе, а також сила, щоб обмежувати себе».

Крім того, Франк-Вальтер сказав, що Німеччині необхідно вирощувати дух опору та стійкості. Насамперед це означає сильний і добре оснащений Бундесвер.

Безумовно, пан Штайнмаєр не міг не торкнутися теми кліматичної кризи. Зокрема, він заявив, що Німеччині необхідно боротися із змінами клімату на благо нащадків. І знову закликав кожного взяти посильну участь у змінах, які могли б допомогти зберегти довкілля.

Щодо України, федеральний президент повністю переглянув свою позицію після свого нещодавнього візиту до Києва. Штайнмаєр заявив, що Німеччина «продовжить підтримувати Україну в економічному, політичному, а також у військовому відношенні».

Члени федерального уряду на виступі були відсутні

Тим часом від громадськості не сховався той факт, що практично всі члени федерального уряду на виступ федерального президента не з’явилися.

Не знайшли часу відвідати Schloss Bellevue ні канцлер Олаф Шольц, ні федеральні міністри, ні голова Бундестагу Бербель Бас. Глава «Зелених» Рікарда Ланг планувала бути присутньою, проте скасувала відвідування заходу в останній момент.

Проте на виступі були присутні представники різних державних та неурядових громадських організацій. А також колишні федеральні президенти Крістіан Вульф та Йоахім Гаук.

Читайте також:  Що відбувається після смерті Бенедикта?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :