Шон Пенн подарував “Оскар” Володимиру Зеленському

27

У відповідь президент вручив акторові орден.

 

Шон Пенн передав свій Оскар президенту України. Американський актор приїхав до Києва.

Наразі голлівудська зірка знімає документальний фільм про Україну. Пенн одним із перших засудив російське вторгнення до сусідньої країни. Через це російське керівництво оголосило його персоною нон-грата.

Шон Пенн подарував «Оскар» та отримав орден

Володимир Зеленський, у свою чергу, нагородив Пенна орденом «За заслуги» за підтримку та популяризацію України у світі. Крім того, “Шон Пенн підтримує захист територіальної цілісності України”, повідомив Зеленський.

Варто зазначити, що вперше Пенн приїхав до столиці України 24 лютого у день вторгнення. Саме тому президент європейської країни вважає, що «актор зробив усе для зміцнення відносин України та Заходу». Орден актору також має нагадувати у майбутньому, «як люди з різних країн та поколінь об’єднали зусилля для нашої перемоги», повідомив Зеленський.

Раніше президент України вже видав ордени “За заслуги” декільком публічним особам. Здебільшого це були європейські політики. Так, орден здобула голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйнен. Крім того, ним тепер можуть похвалитися президенти Польщі та Латвії, а також чеський, польський та словенський прем’єр-міністри. Також Зеленський вручав цей орден Борису Джонсону.

Шон Пенн подарував «Оскар» Зеленському: він засудив війну ще 24 лютого

Війна в Україні триває майже 9 місяців. За цей час підтримку Україні висловили дуже багато відомих особистостей та організацій. Так, звернення до російського народу записав актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер. У ньому він розповів про «брехню російської влади російському народові».

Читайте також:  Війна в Україні: Після нападу у Краматорську

У Німеччині вторгнення Кремля в Україну засудив навіть Герхард Шредер, який раніше вважався другом Путіна. Щоправда, він зазначив, що «Україна також робила помилки щодо Росії». Низка функціонерів ООН закликали видати ордер на арешт Володимира Путіна.

Крім того, вторгнення засудила більшість світових урядів. Декілька великих країн, на кшталт Індії та Китаю, утрималися від однозначної оцінки конфлікту.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :