Чому Тома Круза називають таємним другом королеви Єлизавети II

14

Похвалитися дружбою з Єлизаветою II – це не звичайна справа. Так, за 96 років життя королева мала багато знайомих. Як інакше, у будь-якої людини за такий період коло знайомств може зрости до більших розмірів. А королеву до цього зобов’язував ще й титул. Цікаво, що перед самим відходом Її Величності, у неї з’явилася близька людина, з якою вона планувала ще не раз зустрітися. Мова про американського актора, зірку «Кращого стрільця» Тома Круза. Що пов’язувало монархиню з голлівудською знаменитістю та як королева Єлизавета і Том Круз потоваришувалиРозкажемо далі.

Королева Єлизавета та Том Круз: чому актор став почесним гостем у палаці

Виявляється, королева Єлизавета була одним із мільйонів шанувальників таланту Тома Круза. У свою чергу, актор теж почитав королеву і ставився до неї з великою повагою. Незадовго до відходу Єлизавети II вони зустрілися у Віндзорському замку. Це було не перше спілкування актора з Її Величністю.

Інсайдери ділитися, що дружнє спілкування між королевою та Томом Крузом почалося ще влітку — коли Єлизавета відзначала свій платиновий ювілей. Том Круз був серед тих, хто відвідав заходи у рамках святкування. Щоправда, тоді монархиня почувала себе не найкращим чином. Особисту зустріч із актором було вирішено відкласти.

Пізніше Єлизавета запросила Тома до Віндзорського замку. Йому не лише провели екскурсію та дали постріляти з церемоніальної гармати. Круз був удостоєний честі пообідати з королевою. Крім того, у замок Крузу дозволили прибути гелікоптером. Відразу видно, що ставлення до голлівудської зірки було особливим. «Вона [Елизавета II] була рада його бачити, і вони справді порозумілися настільки, що вона запросила його на обід. Йому навіть дозволили прилетіти гелікоптером»– Поділилися деталями інсайдери.

Читайте також:  Що Кім Кардаш'ян вимагає від персоналу у будинку за 60 мільйонів

Таємний друг королеви

Кажуть, що Єлизавета та Том спілкувалися тепло, але з великою повагою один до одного. Їм було цікаво розмовляти. Також інсайдери розповіли, що королева планувала, що ця зустріч з актором стане не останньою. На жаль, її планам не судилося збутися. 8 вересня королеви не стало.

Про покійну королеву Том Круз відгукується як про непересічну людину. «Вона просто жінка, якою я захоплююсь. Я думаю, що це людина з величезною гідністю, я захоплююсь її відданістю. Те, чого вона досягла, стало історією»— відверто говорив Том Круз.

Зараз Тома у пресі називають таємним другом королеви. Припускаємо, що нічого особливо секретного в їхньому спілкуванні не було. Однак сам факт того, що королева особисто обідала з актором, розмовляла з ним, вже про щось говорить, чи не так?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я