Чому шанувальники пророкують Бену Аффлеку і Дженніфер Лопес швидке розлучення

61

Здавалося б, всі складнощі у відносинах Бенніфер добігли кінця. Бен Аффлек нарешті зводив Дженніфер Лопес під вінець, подружжя щасливе разом, мільйони шанувальників тріумфують! На жаль, нещодавно з’ясувалося, що у наречених є дуже серйозна проблема. Більше того, за словами друзів сім’ї, нова проблема Бена Аффлека і Дженніфер Лопес може в перспективі призвести до розлучення пари! Часом здається, що на зіркових закоханих накладено якийсь прокляття.

Проблема Бена Аффлека та Дженніфер Лопес

Довга історія кохання

Незвичайна історія Бенніфер — так із любов’ю називають пару Бена та Джен фанати — почалася понад 20 років тому. Ще тоді, на початку «нульових», публіці здавалося, ніби Аффлек і Лопес буквально створені один для одного. Справа йшла до весілля, було навіть призначено конкретну дату. Але за кілька днів до запланованого одруження пара раптом оголосила про розлучення!

Лише нещодавно, практично перед весіллям, Лопес зуміла поділитися з публікою. справжніми причинами того, що сталося 20 років тому розставання. «Насправді ми були шалено закохані! Але критика, громадське осуд зруйнувало наші стосунки. Ми були такі молоді і не розуміли, що насправді важливо у житті», – журилася поп-діва.

Здійснилося!

Втім, під кінець того ж інтерв’ю Дженніфер заявила: тепер, мовляв, вони з Беном виправлять усі помилки і ніколи не розлучаться. Найбільш забобонні з шанувальників пари тримали за Аффлека та Лопес кулаки аж до моменту офіційного одруження акторів. Здавалося б, уже хвилюватися нема про що. Але не тут було!

Практично відразу після повноцінного возз’єднання пари публіка почала сумніватися у фортеці почуттів артистів. Перший чоловік Лопес Охані Ноа навіть публічно заявив: «Бажаю Дженніфер всього найкращого, але не впевнений, що це довго триватиме. Джен була заручена шість разів, вона любить бути закоханою!»

Читайте також:  "Я був спалений". Що довелося пережити Мету Леблану через хворобу дочки

Справжня проблема

Втім, шанувальники пари не сприймають пересуди колишніх чоловіків та дружин Бенніфер всерйоз. Але слова близьких друзів Бена і Джен дійсно стурбували фанатів. На думку інсайдерів, головну небезпеку для шлюбу пари становлять зовсім не чиїсь зради чи легковажність Лопес. Найгірше Бену та Джен доведеться у спілкуванні з мамами партнерів!

проблема бену аффлека та дженніфер лопес

Що характерно, матінка Аффлека обожнює синову дружину. Та й батько Дженніфер схвалює вибір доньки. Але один одного теща та свекруха Бенніфер зовсім не перетравлюють! Більше того, жінки похилого віку не соромляться закочувати одна одній скандали в присутності наречених. Подружжя ламає голову в спробах вирішити цю проблему.

проблема бену аффлека та дженніфер лопес

Небезпечна банальність

Тим часом спільні друзі пари запевняють: «Якщо Бен з Дженніфер і розлучаться, то саме через тещу зі свекрухою. Зараз Аффлек і Лопес намагаються навіть не згадувати тещу в присутності свекрухи і навпаки. І тим більше не збираються зводити цих двох за одним столом, адже це буде рівносильно початку Третьої світової!» Ох, хочеться вірити, що Бенніфер не розпадеться через таку банальну причину…

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я