Яке прізвисько придумали діти Вільяма та Кейт для Камілли

17

Нещодавно побачила світ біографія королеви-консорту Камілли Паркер-Боулз, яку написала Анджела Леві, королівський експерт. Зрозуміло, у книзі описаний шлях, який пройшла нинішня дружина короля Карла III — від жінки, яку називали розлучницею, до королеви-консорту Великобританії. У книзі також описані стосунки Камілли із членами королівської родини. Увагу публіки привернув той факт, що принц Вільям категорично забороняє своїм дітям називати Каміллу бабусею. Хоча це не означає, що між членами сім’ї погані стосунки. Як діти принца Вільяма називають Каміллу і як вона до цього ставиться, розповімо далі.

Як Камілла позбулася тавра ізгоя

У Кейт Міддлтон та принца Вільяма троє дітей: Джордж, Шарлотта та Луї. І у них є два дідусі та одна бабуся. Такого поняття, як зведена бабуся, Вільям не визнає, тому Камілу називати бабусею він дітям забороняє.

Це зовсім не означає, що між Вільямом та Каміллою пробігла чорна кішка. Все навіть навпаки. Камілла і Вільям чудово ладнають. Принц вдячний дружині свого батька, що та нарешті зробила тата щасливим. Крім того, Камілла не з тих, хто гнутиме свою лінію. Вона дуже гнучка і має легку вдачу.

Королівський біограф розповів у книзі, що Паркер-Боулз не стала обурюватись чи суперечити бажанню Вільяма. Вона не наполягає, щоб Джордж, Шарлотта та Луї називали її бабусею. До речі, у королеви-консорту п’ятеро рідних онуків. Тож називати її бабусею є кому.

Камілла зуміла вибудувати добрі стосунки з усіма членами королівської сім’ї. Вона зовсім не нагадує злу мачуху. Паркер-Боулз не ставила собі за мету стати другою Діаною (хіба що іноді), не мала амбітних планів і не мріяла про владу. З роками вона заслужила любов та довіру членів сім’ї та підданих. Її перестали вважати ізгоєм – Камілла посіла своє місце у сім’ї.

Читайте також:  Дочка Моніки Беллуччі та Венсана Касселя Діва вразила новими фото для Vogue

Як діти принца Вільяма називають Каміллу Паркер-Боулз

Цікаво, що онуки Камілли теж не називають Чарльза (Карла III) дідусем, хоч і чудово ладнають з ним. Вони звуть його «умпа». Все тому, що у онуків Камілли є інший «офіційний» дід перший чоловік королеви-консорту.

Діти Вільяма та Кейт також придумали своє лагідне прізвисько для Камілли Паркер-Боулз. Для них вона «гага». Звідки взялося таке прізвисько — невідомо. Натомість звучить досить мило. До речі, для Чарльза у Шарлотти, Джорджа та Луї теж припасовано прізвисько. Щоправда, його пора б змінити. Поки Чарльз носив титул принца Уельського, онуки називали його «Дідусь Уельс». А тепер дід став королем Великобританії. Може, називати його «дідусь Англія»?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :