Чому Гаррі та Меган не вдалося розбагатіти в Америці

14

Гроші для принца Гаррі та Меган Маркл стоять далеко не на останньому місці у житті. Декілька років тому Меган навіть скаржилася, що їй не платять за виконання королівських обов’язків. Можливо, бажання заробляти більше стало однією з причин, через яку подружжя вирішило переїхати до Америки і скласти свої повноваження. Однак поки що гребти мільйони лопатою Сассексам не виходить. Принц Гаррі та Меган Маркл бідні для Голлівуду, Як вважає королівський експерт Тіна Браун. Невже з фінансами герцогів Сассекських справді все так погано?

Чому принц Гаррі та Меган Маркл бідні за мірками Голлівуду

Герцоги Сассекські зараз живуть в особняку за 16 мільйонів доларів. Знаходиться в їхньому будинку в Монтесіто, Каліфорнія. Назвати людей, які живуть у такому шикарному будинку з дев’ятьма спальнями, бідними язик не повертається. Проте королівський біограф Тіна Браун виступила саме з такою заявою. Гаррі та Меган «занадто бідні для Голлівуду», як вважає експерт.

Справа в тому що все пізнається в порівнянні. Так, у герцогів великий, гарний і дорогий будинок. Однак ті, хто живе неподалік від Сассексів у Монтесіто, явно набагато багатший. Наприклад, Опра Вінфрі. Телеведуча — сусідка Гаррі та Меган та їхня подруга. Опра живе поряд у маєтку за 100 мільйонів доларів. Різниця відчутна, чи не так?

Також у Монтесіто знаходиться особняк музиканта Адама Левіна, соліста гурту Maroon 5. До маєтку Опри і йому далеко, однак у порівнянні з Гаррі та Меган Левін — багатий Буратіно. Його будинок оцінюють у 52 мільйони. Неподалік знаходиться і особняк моделі Кайлі Дженнер. Цей будиночок коштує майже 37 мільйонів доларів.

Тіна Браун каже, що Меган Маркл чудово розуміє, що не дотягує до такого рівня. І це це, можливо, пригнічує. Герцогині хотілося б потрапити до списку найбагатших у Голлівуді. Але поки що це лише мрія. Королівський експерт, до речі, знає, як Меган могла її здійснити. Найбагатша людина у світі Ілон Маск зараз неодружена, жартує Тіна.

Читайте також:  Чому мова Меган Маркл на саміті для молоді рознесли в пух і порох

Проблеми із заробітком Гаррі та Меган

Сассекси мали чимало планів з приводу того, як поліпшити своє матеріальне становище. І вони навіть почали їх провадити. Щоправда, все пішло негаразд, як хотілося. Взяти хоч би мемуари принца Гаррі, за які він отримав непоганий аванс – 40 мільйонів доларів. Штука в тому, що книга принца швидше за все так і не вийде.

Королівський експерт каже, що мемуари для Гаррі стали справжньою мукою. Принц мав розповісти у книзі, як погано йому жилося у королівській сім’ї. Але зараз Гаррі розуміє, що якщо цю розповідь опублікувати, то це стане останньою краплею для Віндзорів. Усі мости до примирення будуть спалені. Цю ситуацію для Сассекс Тіна Браун назвала безвихідною. Гроші, звичайно, не завадять Гаррі та Меган. Але чи не надто висока ціна – назавжди втратити зв’язок із рідними?

Нагадаємо, що у герцогів Сассекських також не вийшло співробітництво з Netflix. Разом із компанією Гаррі та Меган планували випустити документальний серіал про своє життя. Коли не стало королеви Єлизавети II, Сассекси хотіли внести деякі зміни до сценарію, а також домовитися про те, що серіал вийде пізніше. У компанії із цим усім не погодилися. Що буде з проектом, залишається лише гадати. І чекати.

Як бачиш, у словах Тіни Браун є логіка. Герцоги і справді бідні за голлівудськими мірками. Чи вдасться їм виправити ситуацію? Стежте разом з нами.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я