Чому шанувальників Гаррі та Меган розлютив вибір дати коронації Чарльза

42

Вже відомо, коли відбудеться коронація Чарльза (Карла ІІІ). Але дата, як вважають шанувальники королівської родини, а зокрема принца Гаррі і Меган Маркл, не найкраща. Урочисту коронацію призначили на 6 травня наступного року. Цей день є дуже важливим для герцогів Сассекських. Невже у палаці хочуть насолити Гаррі та Меган, перетягнувши ковдру на себе?

З якою подією збігається коронація Чарльза

У день, коли відбудеться коронація нового правителя Великобританії, герцоги Сассекські відзначатимуть день народження сина. 6 травня Арчі виповниться 4 роки. Шанувальники Гаррі та Меган вважають, що королівська родина не дарма обрала таку дату. У Твіттері користувачі висловили обурення. Мовляв, палац намагається відвернути увагу від Сассекс і перетягнути фокус на себе.

Деякі пишуть, коментуючи ситуацію, що дідусь Арчі в такий спосіб відбирає у онука свято. Зрозуміло, що всі тільки й говоритимуть про коронацію 6 травня. А день народження маленького Арчі Віндзор відійде на другий план. «Навіщо Чарльз так робить зі своїм онуком?», «Некрасиво відбирати у дитини свято», «Не думала, що Чарльз такий злий»– Пишуть користувачі з цього приводу.

Помста Гаррі та Меган

Також є думка, що коронація 6 травня – це хитра помста герцогам Сассекським. Гаррі та Меган в очах багатьох — любителі привертати до себе увагу, що не завжди подобається королівській родині. «Ось і прийшла розплата за всі ті рази, коли Гаррі та Меган робили щось резонансне у важливі для сім’ї дні»– написав один із коментаторів.

Проте не всі бачать у виборі дати коронації прихований зміст. Можливо, це простий збіг. А можливо, навпаки, новий монарх таким чином хоче показати, що у нього з молодшим сином Гаррі та з онуком Арчі особливий зв’язок.

Читайте також:  Як поводилася Меган Маркл, дізнавшись, що принц Гаррі насправді не такий уже багатій

Крім того, вся родина зможе зібратися у травні, щоб відзначити і коронацію, і день народження Арчі. Це може не посварити членів сім’ї, а, навпаки, їх помирити. Може, Чарльз спеціально так задумав. Адже подейкують, що монарх поставив собі за мету досягти гармонії та розуміння між усіма родичами. Завдання, звичайно, не з легких.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :