“Група Вагнера” ​​переважно контролює Бахмут.

25

Росія досягла успіхів у битві за стратегічно важливе місто Бахмут на сході України. За повідомленнями, наймані сили “Вагнер” захопили частину міста.

 

“Група Вагнера” ​​переважно контролює Бахмут.

За даними міжнародних військових експертів, останнім часом Росія здобуває перемогу у битві за місто Бахмут на сході України.

За останні сім днів російські війська захопили ще п’ять відсотків Бахмута і наразі контролюють майже 65 відсотків території, пише у своїй останній доповіді вашингтонський Інститут вивчення війни (ISW).

Повідомлення російських ЗМІ про те, що наймані сили «Вагнера» захопили промисловий комплекс на півночі міста, приблизно відповідають візуальним свідченням російської присутності на цьому об’єкті, йдеться у доповіді.

На кадрах, знятих російським агентством «Ріа Новини», яке знаходилося на території промислового комплексу, видно, як його військовий кореспондент пересувається територією комплексу, мабуть, без жодних проблем. На думку ISW, той факт, що журналісти перебувають там у відносній безпеці, вказує на те, що група Вагнера достатньо контролює цей район.

Спираючись на візуальні докази, американський аналітичний центр також вважає правдоподібним твердження, поширене у військових блогах, що «Вагнер» просунувся ближче до центру міста, захопив міський ринок і дістався Палацу культури. На кадрах, знятих українськими силами, також видно перестрілки з російськими військами у центрі міста.

У місті Бахмут вже кілька місяців тривають запеклі бої. Він обложений російськими військами, але продовжує утримуватися Україною через його високу стратегічну важливість.

Читайте також:  Тайвань збільшує термін військової служби до дванадцяти місяців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я