Шольц розкритикував після висловлювань про біженців

27

Канцлер висловився на тему притулку на Кірхентазі. Сам він класифікує цю заяву як жарт. Морська рятувальна організація Sea-Watch не вважає це кумедним.

 

Шольц розкритикував після висловлювань про біженців

Канцлер Олаф Шольц (СДПН) розкритикував висловлювання на тему притулку, яке він сам назвав жартом, і яке обурило інших.

На з’їзді протестантської церкви в Нюрнберзі він вперше заявив, що хоча Німеччина і є країною без зовнішнього кордону ЄС, проте в ній найбільше осіб, які шукають притулку. Більшість із них раніше не були зареєстровані в інших країнах ЄС. Потім Шольц сказав у суботу: «Я вже пожартував на Європейській раді: Німеччина має мати великий пляж на Середземному морі. Тому що насправді більше біженців, які прибувають до Європи через Середземне море, прибувають до Німеччини, ніж у країни, що межують із Середземним морем окремо».

Морська рятувальна організація Sea-Watch виступила з критикою, заявивши, що лише у 2023 році загинуло понад 1150 осіб – і єдине, що змогла придумати канцлер, це «поганий жарт», – написала вона у Твіттері. «Той, хто може сміятися з цього, не повинен керувати державою». Критика також прозвучала від заступника лідера Лівої партії Лоренца Геста Бойтіна. Член парламенту від ХДС Маттіас Хауер написав: «Канцлер не повинен сміятися з страждань людей». Член президії Кірхентага від СДПН Ліллі Блаудсзун написала у Твіттері: “Соціал-демократичний канцлер ніколи не повинен так говорити про людей”.

Читайте також:  Міністр у справах сім'ї підтримує вимогу про вік для голосування у 16 ​​років

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я