ВВС навчатиме солдатів зі Словаччини в Тодендорфі

15

Навчання 44 словацьких солдатів служить подальшому зміцненню східного флангу НАТО.

 

ВВС навчатиме солдатів зі Словаччини в Тодендорфі

До кінця червня в Тодендорфі в Шлезвіг-Гольштейні ВПС навчатимуть солдатів зі Словаччини працювати з системою протиповітряної оборони Mantis. «Навчання солдатів триває з початку травня», – повідомила представниця ВВС. Однак жодних стрільб із зенітної установки в рамках навчання не проводиться. Наприкінці цього року також заплановано наставництво у Словаччині із боку німецьких солдатів.

ВВС хочуть передати дві системи Mantis своєму партнеру по НАТО до кінця року. “Це пожертвування”, – сказала прес-секретар. За інформацією Deutsche Presse-Agentur, ринкова вартість двох систем Mantis, включаючи навчання, складає 400 мільйонів євро.

За словами представників ВПС, навчання 44 словацьких солдатів служить подальшому зміцненню східного флангу НАТО. Система здатна захистити об’єкти та інфраструктуру від ракетного та артилерійського вогню, а також мінометів. Фахівці зенітно-ракетної групи 61 із Тодендорфу навчають словаків не тільки управлінню системою озброєння, а й пов’язаними з нею радарами повітряного спостереження.

Читайте також:  Штайнмайєр відвідає з візитами Японію та Південну Корею

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я