Ченчер зустрівся з главою уряду

28

Нетаньяху наголосив на важливості партнерства з Німеччиною. На переговорах також було обговорено угоди про зближення між Ізраїлем та іншими арабськими державами.

 

Візит до Ізраїлю: Ченчер зустрівся з главою уряду

Мер Гамбурга та голова Бундесрату Петер Ченчер обговорив питання двосторонніх відносин та безпекової політики з прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньяху під час його першого візиту до Ізраїлю. На зустрічі в Єрусалимі в середу Нетаньягу висловив сподівання, що урядові консультації між Німеччиною та Ізраїлем відбудуться до кінця року, повідомляє канцелярія прем’єр-міністра.

Візит проходив на тлі внутрішньополітичної кризи в Ізраїлі, де нині триває запекла суперечка з приводу судової реформи, якої добивається правий релігійний уряд Нетаньяху.

За їхніми словами, два політики також обговорили «основні проблеми, які стоять перед Ізраїлем та Німеччиною». Це «історичний поворотний момент», що Ізраїль нині підтримує національну безпеку Німеччини, сказав Нетаньяху, очевидно, маючи на увазі очікувану покупку Ізраїлю системи протиповітряної оборони Arrow 3. Також обговорювалося розширення співробітництва в галузі технологій, сказав він.

Нетаньяху наголосив на важливості партнерства з Німеччиною. На переговорах також було обговорено угоди про зближення між Ізраїлем та іншими арабськими державами. Нетаньяху підкреслив, що ядерне озброєння Ірану загрожуватиме не лише Ізраїлю, а й усій Європі.

Вранці Ченчер відвідав меморіал Голокосту «Яд Вашем». «Історична вина Німеччини нездоланна», – сказав він там. “Ми не забудемо жертв Катастрофи”. Приводом для візиту, який триватиме до п’ятниці, є 75-ті роковини заснування Держави Ізраїль. Ченчер також хоче поговорити з президентом Махмудом Аббасом та прем’єр-міністром Мохаммедом Штадже на палестинських територіях.

Читайте також:  Переговори про постачання танків - Перші зобов'язання

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я