у СДПН та ХДС немає спільних точок щодо міграції

21

Колишній державний секретар СДПН Савсан Чеблі скептично ставиться до можливої ​​коаліції між її партією та ХДС: «Цікаво, як між СДПН та ХДС може бути спільний знаменник із питання міграції»

 

Чеблі: СДПН і ХДС не мають спільних точок з питання міграції

Колишній державний секретар СДПН Савсан Чеблі скептично ставиться до можливої ​​коаліції між її партією та ХДС. «Цікаво, як між ними може бути спільний знаменник щодо міграції», – написала соціал-демократ у Твіттері в середу. “Після новорічних заворушень берлінський ХДС попросив назвати імена підозрюваних з німецьким громадянством, тим самим показавши, що для них є справжні й не справжні німці”, – розкритикувала Чеблі.

«Можливо, Кай Вегнер та його люди за останні кілька тижнів навчилися і насамперед зрозуміли, що у виборчій кампанії треба бути обережним у тому, що і як казати». Адже це впливає на мільйони людей. Вона не є супротивником великих коаліцій, як і ХДС. “Але берлінський ХДС – це просто не ХДС Даніеля Гюнтера або Меркель”.

За повідомленнями ЗМІ, Франциска Гіффі, правлячий мер та голова СДПН, прагне коаліції з ХДС. Згідно з повідомленням, Гіффі запропонує земельному виконкому СДПН на засіданні у середу розпочати коаліційні переговори з ХДС, який переміг на виборах. Deutsche Presse-Agentur стало відомо із кіл СДПН, що тенденція до створення чорно-червоної коаліції існує, але вона ще не визначена. За повідомленнями, парламентська група СДПН, якій у вівторок повідомили про перебіг попередніх переговорів, також схиляється у цьому напрямку.

.

Читайте також:  Конгрес США проголосував за бюджет за допомогою України

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я