Уряд не зміг інвестувати в освіту

24

У дебатах про нестачу обладнання в школах і дитячих садках уряд і опозиція продовжують демонструвати свою непримиренність.

 

У дебатах про нестачу обладнання в школах і дитячих садках уряд і опозиція продовжують демонструвати свою непримиренність. У той час як ВДП та СДПН у середу в парламенті землі вимагали масштабних інвестицій в освіту та нових структур, зелено-чорна урядова коаліція посилалася на нещодавні рішення на користь шкіл та дитячих садків, на модельні експерименти та розширення штату.

СДПН закликала намітити важливий курс із інвестуванням мільярдів із державних резервів Корони. «Тривожні сигнали з дитячих садків та шкіл безпомилкові», – сказав лідер партії та парламентської фракції Андреас Штох. За словами Штоха, зелено-чорний уряд отримав від парламенту землі 14,6 мільярда євро на подолання кризи «Корони» та її наслідків. Негативні наслідки закриття шкіл були частиною цього. Ці гроші можуть бути використані не тільки для найму 1000 вчителів, але й для фінансування настання фахівців з інформаційних технологій. Стох також закликав до наступу на фахівців для дитячих садків, створення робочих місць у галузі шкільної психології, покращення соціальної роботи в школах та підвищення заробітної плати вчителів початкової школи.

Представник парламентської фракції ВДП з питань політики в галузі освіти Тімм Керн також наголосив, що необхідно виділити достатні кошти. Однак гроші – це ще не все; необхідно також змінити структуру, наприклад, шляхом всеосяжного введення G9 у всіх гімназіях та зменшення поділу класів.

Міністр освіти Тереза ​​Шоппер (Зелені) відкинула ці вимоги. «Дебати, які ми тут ведемо, трохи нагадують мені «День бабака», – сказала політик «зелених», маючи на увазі нещодавнє обговорення бюджету. Мільярди «Корони» також не є просто доступними, тому що поки не можна підвести межу під витратами на «Корону». Член парламенту від «зелених» Томас Порески зазначив, що «зелено-чорні» інвестували в освіту більше, ніж будь-коли раніше.

Читайте також:  Баварські "зелені" розкритикували ХСС

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я