ХДС впевнено лідирує незадовго до повторних виборів у Берліні

22

Незадовго до повторних виборів у Берліні цієї неділі, згідно з новим опитуванням, ХДС, як і раніше, значно випереджає СДПН та «зелених». У репрезентативному опитуванні, опублікованому в четвер інститутом опитування Insa для газети Більд, християнські демократи займають 25 відсотків. За ними йдуть СДПН із 19 відсотками та «зелені» з 18 відсотками. У цьому опитуванні ліві становлять 12 відсотків, а AfD – 10 відсотків. ВДП становить 6 відсотків. Інші партії разом становлять 10 відсотків.

Відповідно математично можливі різні тристоронні спілки під керівництвом ХДС. Проте нинішня червоно-зелено-червона коаліція, як і раніше, матиме більшість місць у Палаті представників. Останні передвиборчі опитування, проведені іншими інститутами, сприяли аналогічним результатам.

На парламентських виборах 2021 року СДПН отримала 21,4 відсотка. Зелені посіли друге місце з 18,9%, за ними слідує ХДС з 18,0%. Ліва партія отримала 14,1 відсотка, AfD – 8,0, а FDP – 7,1 відсотка. Через численні помилки та проблеми на виборах Конституційний суд Берліна ухвалив провести їх повністю повторно.

Передвиборні опитування, як правило, загрожують невизначеністю. Крім того, ослаблення партійних зв’язків і все більш короткострокові виборчі рішення ускладнюють для інститутів опитування зважування зібраних ними даних. У принципі, опитування відображають лише думку на момент проведення опитування та не є прогнозом результату виборів.

Сьогодні о 13:09

Заголовне фото: Sebastian Gollnow/dpa

.

Читайте також:  Хеке сумнівається у верховенстві закону у ФРН

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я