Чому запітніють задні ліхтарі?

54

Більшість автовласників так чи інакше стикалися із проблемою запотівання фар. Непоодинокі випадки, коли після включення фар конденсат, що утворився всередині, зникає і водії не надають цьому великого значення, ставлячись до цього як непорозуміння.

В цьому випадку не варто нехтувати цим сигналом, тому що в майбутньому це може стати неприємною проблемою, яка може мати кілька серйозних наслідків.

Перший наслідок конденсату всередині фар – це утворення корозії, яка згодом торкнеться всіх металевих елементів і електричних з’єднань, що призведе до поломки електрокоректорів, заміни відбивачів та інших елементів фар.

Другий наслідок конденсату всередині фар – це зниження ефективності оптики автомобіля. Принцип роботи фар – це формування пучка світла, спрямованого на дорогу, при утворенні конденсату кожна крапля стає лінзою в мініатюрі, яка заломлює і розсіює світло, в результаті чого автомобільна оптика не виконує своє завдання на 100%, наражаючи на небезпеку як водія , і інших учасників дорожнього руху. За таких дефектів водію під час керування транспортним засобом доведеться напружувати свій зір, що може призвести до стомлюваності та можливої ​​втрати концентрації під час руху на дорозі.

Несправність автомобільної оптики, а запотівання фар – це саме несправність, дефект може призвести до того, що вам відмовить у проходженні технічного огляду автомобіля на підставі правил дорожнього руху, які забороняють рух автомобіля по дорогах, якщо у фарах знаходяться сторонні предмети, включаючи рідину.

Причини, з яких може утворитися конденсат

Однією з головних причин, через яку може утворитися конденсат, це зазори. Неправильно встановлені задні ліхтарі або механічні пошкодження можуть утворювати зазори, через які волога надходить усередину оптики. Чому фари можуть бути встановлені неправильно? Перша – це якщо ви їх встановлювали самі, не маючи спеціальних навичок, друга – недбалість майстра в автосервісі, третя – аварія, навіть невелике зіткнення може призвести до деформації частини кузова, що у свою чергу спричинить утворення зазорів. За статистикою, основною причиною утворення проміжків у 90% випадків є механічне пошкодження. Тому, якщо ви виявили конденсат усередині фар, ми рекомендуємо звернутися до фахівця для діагностики вашого автомобіля.

Читайте також:  Лікувальний ефект кольору для майбутніх мам: які відтінки допомагають підтримати здоров'я?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я