Шосе обрушилося у Філадельфії

20
Шосе обрушилося у Філадельфії: В американському місті в неділю обрушилася надземна ділянка жвавої автомагістралі I-95. За даними пожежної служби Філадельфії, причиною стала пожежа в підземці під цією короткою ділянкою шосе. Там спалахнув автомобіль, що у свою чергу викликало обвалення ділянки шосе над ним. Міністр транспорту США Піт Баттіджіг написав у Твіттері, що згоріла автоцистерна. Спочатку про постраждалих не повідомлялося.

Рух було закрито в обох напрямках шосе в районі місця аварії. Траса I-95 є головною артерією на Східному узбережжі США, що сполучає такі великі міста, як Майамі, Вашингтон, Філадельфія та Нью-Йорк. Важлива вісь із півночі на південь простяглася від південного штату Флорида до північного кордону США з Канадою.

Буттіджіг також наголосив, що це велика артерія як для людей, так і для вантажів. «Закриття матиме значний вплив на місто та регіон до завершення реконструкції та відновлення». Прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр написала у Твіттері, що президент США Джо Байден був проінформований про інцидент і що співробітники штаб-квартири уряду перебувають у контакті з місцевою владою.

Читайте також:  Подальша боротьба за владу у Палаті представників США

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я