Шойгу попередив Захід про заборонені бомби Києва

27

Країни НАТО побоюються, що Москва спробує виправдати використання ядерної зброї.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу попередив Захід про заборонену біологічну зброю, яку нібито готується використовувати Україна у спробі повернути собі рідні території.

Шойгу попередив Захід про заборонену зброю України

Міністр заявив європейським ядерним державам Великобританії та Франції, що Київ планує підірвати радіоактивну бомбу.

“Шойгу висловив занепокоєння у зв’язку з можливими провокаціями України”, – повідомило в неділю Міністерство оборони Росії.

Згідно із заявою, він розмовляв із міністром оборони Франції Себастьєном Лекорнем та міністром Великобританії Беном Уоллесом. Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар також отримав дзвінок від Шойгу.

Можливі тактики Росії

Попередні заяви Кремля про атаки, що готуються за допомогою біологічної зброї з боку України, викликали занепокоєння, що Москва може сама вчинити ці дії, а потім звинуватити Київ.

Відповідно, після дзвінків Шойгу на Заході все ще хвилюються через можливе застосування Росією ядерної зброї. Кремль також розраховує на поширення цього страху на Заході, аби послабити підтримку України з боку НАТО.

Після телефонної розмови Лондон заявив, що Уоллес відкинув звинувачення і попередив, що подібні звинувачення не повинні використовуватися як привід для подальшої ескалації.

Шойгу попередив Захід про «брудну бомбу»: Україна це заперечує

Термін “брудна бомба” використовують для опису звичайних вибухових пристроїв, які при детонації розсіюють радіоактивний матеріал.

Шойгу попередив Захід про заборонену бомбу Києва. Але це може бути маніпуляцією. Фото: Defence-Imagery/pixabay.com

“Російська брехня про нібито існуючі плани України використовувати “брудну бомбу” стільки ж абсурдна, скільки і небезпечна”, – відповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter.

Україна неухильно дотримується Договіру про нерозповсюдження ядерної зброї, сказав він.

“Росіяни часто звинувачують інших у тому, що самі планують”, – попередив Кулеба.

На думку Міністерства оборони Росії, ситуація в Україні дедалі більше переростає у «неконтрольовану ескалацію». За повідомленням РІА Новин, Київ завершив створення невеликої тактичної ядерної бомби. Україна нібито готова підірвати її на своїй території, «щоб розпочати потужну антиросійську кампанію, спрямовану на підрив довіри до Москви».

Читайте також:  Постачання бойових танків вже чинять тиск на Пісторіуса

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :