Шанс на мирне завершення війни в Україні є.

21

Президент Франції все ще бачить можливість мирних переговорів.

Шанс на мирне завершення війни в Україні є.  Фото: Emmanuel Macron/facebook.com

Президент Франції вважає, що шанс на мирне завершення війни в Україні є ще. Він виступив цієї неділі 23 жовтня на конференції в Італії, присвяченій зміцненню миру. Еммануель Макрон натякнув, що українська сторона має ухвалити рішення про переговори та угоду.

Україна сама має визначити час та умови миру з Росією. Шанс на мирне завершення конфлікту є. Так висловився Еммануель Макрон під час відкриття триденної «конференції миру» у Римі.

Макрон сказав, що міжнародна спільнота буде поруч, коли український уряд вирішить встановити світ. Він висловив стурбованість тим, що будь-які розмови про світ можуть сприйняти як ознаку відсутності підтримки України.

“Говорити зараз про мир, закликати до нього може здаватися нестерпним для тих, хто бореться за визволення, це може здаватися зрадою України”, – визнав Президент Франції.

Макрон підкреслив, що народ України повинен сам у певний момент ухвалити рішення про мир та його умови.

Макрон, як і раніше, бачить шанс на мирне завершення війни.

Лідер Франції послідовний у своїй позиції. Ще раніше він активно закликав до переговорів між Росією та Україною. І навіть коли, здавалося б, шансів на них уже не залишалося, він продовжував висловлювати надію на мирне вирішення ситуації.

При цьому європейський лідер наголошує на ключовій ролі України в цьому процесі. Він закликає Захід не тиснути на неї. Однак, незважаючи на заяви Зеленського про неможливість переговорів із чинним президентом, Путін, на думку Макрона, залишається основним співрозмовником на випадок переговорів.

Конференція Cry for Peace завершиться у вівторок виступом папи Римського у Колізеї. Усі чекають на його слова цього разу. Протягом усієї війни, яка розпочалася із вторгнення Росії в Україну вісім місяців тому, тато застерігав від нарощування озброєнь.

Читайте також:  Росія завдала удару по Одесі

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :