Кличко стурбований майбутнім, заявив він у Лейпцигу

12

Політик охарактеризував ситуацію у своїй країні як «ілюзію життя, яке може бути зруйноване будь-якої секунди».

Кличко стурбований майбутнім, заявив він у Лейпцигу

Мер Києва Віталій Кличко стурбований майбутнім місяцями. «Я нервуюся через зиму», – сказав колишній професійний боксер у кулуарах конференції німецько-українського муніципального партнерства у Лейпцигу. Політик охарактеризував ситуацію у своїй країні як «ілюзію життя, яке може бути зруйноване будь-якої секунди». Люди там мріють про мир. Віддати частину України Росії було б немислимо. «Ми також виборюємо наше європейське майбутнє», – сказав Кличко.

Росія напала в Україну у лютому 2022 року. З того часу там триває війна. Як вона скінчиться? Наразі її не видно, сказав Кличко. Його місто добре підготувалося до зими, що наближається, в тому числі і завдяки допомозі міст-партнерів, таких як Лейпциг. «Але ми не можемо виключити можливості того, що російські ракети зруйнують нашу інфраструктуру», – попередив 52-річний Кличко. Це ще одна причина, через яку він радить своїм громадянам бути готовими до гіршого, тобто. мати напоготові достатню кількість продуктів харчування, питної води та теплого одягу. «Усі мають бути готові».

За словами Кличка, він побоюється, що після початку війни у ​​Газі Україна втратить увагу інших країн. «Наслідком цього буде те, що Росія не буде покарана і просто продовжуватиме діяти». Крім того, для Росії відкриється більше можливостей.

Під час війни контакти з містами-партнерами, як-от Лейпциг, дозволяють швидко знаходити важливі рішення. «Якщо ми діятимемо через централізовані органи, то це буде надто багато бюрократії». У діалозі з відповідальними особами у місті-партнері Кличку не доводиться пояснювати, чому щось важливе чи потрібне. «У нас таке саме завдання. Що стосується нашої роботи, ми дихаємо одним повітрям».

Читайте також:  Різка критика з боку Москви

Бургомістр Лейпцига Буркхард Юнг (СДПН) охарактеризував партнерство міст як міст, який працює швидше та краще. На сьогоднішній день Лейпциг витратив на допомогу Україні загалом одинадцять мільйонів євро. Зокрема, було закуплено сталеві пластини для захисних жилетів, генератори та пожежні машини, які були доставлені з Лейпцигу до України.

У рамках шостої конференції німецько-українського муніципального партнерства з 13 по 15 листопада у Лейпцигу зберуться численні бургомістри, представники німецько-української мережі міст та інші політичні гості. У середу (15 листопада) очікується участь федерального президента Франка-Вальтера Штайнмайєра та федерального міністра розвитку Свенії Шульце.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :