Ще один удар по правоекстремістському угрупованню “Нокаут 51”

5

Тренування зі стрільби та плани нападів: список небезпечних занять «Нокауту 51» довгий. Деякі з її членів вже перебувають під судом – тепер заарештовано ще більше людей.

Злочин – Ще один удар по правоекстремістському угрупованню «Нокаут 51»

Судові органи та поліція знову вжили заходів проти правоекстремістської групи бойових мистецтв«Нокаут 51″. Сьогодні вранці було здійснено три арешти у зв'язку з розслідуванням діяльності цієї групи, повідомила представниця Федеральної прокуратури у Карлсруе.

Двох людей заарештували за передбачуване членство в «Нокаут 51», третю – за передбачувану підтримку групи. У чотирьох будинках у Тюрінгії було проведено обшуки. За даними агентства dpa, обшуки пройшли в Ерфурте та Айзенахе.

В останні роки у лавах «Нокауту 51» зібралися праві екстремісти, які були особливо готові до насильства. Група діяла переважно у районі Айзенаха.

Knockout 51 – правоекстремістська група бойових мистецтв, яка «приваблювала молодих націоналістично налаштованих чоловіків під виглядом спільних занять фізкультурою, навмисно вселяла їм правоекстремістські ідеї та готувала їх до фізичних зіткнень із поліцейськими, представниками лівих політичних сил та іншими людьми, яких вважала гідними боротьби», йдеться у заяві Федеральної прокуратури.

Передбачуваного ватажка заарештовано

Згідно із заявою Федеральної прокуратури, один із заарештованих був одним із провідних діячів групи. Він заснував «Нокаут 51» не пізніше березня 2019 року разом із трьома з чотирьох обвинувачених, щодо яких у Вищому регіональному суді Єни вже кілька тижнів триває великий процес у справі державної безпеки. Ця людина нібито навчала членів та кандидатів угруповання їхньої правоекстремістської ідеології, а також керувала так званими «патрулями кварталів».

Заарештований як прихильник – давня провідна фігура в ультраправому середовищі Німеччини. За даними Федеральної прокуратури, він підозрюється в тому, що надав нерухомість в Айзенасі як навчальний центр і склад зброї для «Нокауту 51».

Читайте також:  Праві екстремісти мітингують на даху житла для біженців

Планувався смертоносний напад

Третій заарештований, як стверджується, приєднався до групи у березні 2019 року та брав участь у тренуваннях з бойових мистецтв та стрільби. Разом із заарештованим передбачуваним ватажком він планував вчинити смертельний напад на лівих екстремістів у вересні 2021 року.

План провалився. Він мав в'їхати у супротивників на автомобілі. Сьогодні усі троє затриманих постануть перед слідчим суддею Федерального суду.

Класифікація як терористична організація

Розслідування проти «Нокауту 51» не завершено навіть після цих обшуків та арештів, заявила прес-секретар у Карлсруе. Всупереч попередньому юридичному висновку Вищого регіонального суду Єни федеральний генеральний прокурор продовжує класифікувати «Нокаут 51» як терористичну організацію.

Четверо передбачуваних членів «Нокауту 51» нині перебувають на лаві підсудних у Вищому регіональному суді Єни. Вони планували, зокрема, вбивати своїх політичних опонентів, використовуючи ножі, сокири та мачете, йшлося під час оголошення обвинувального висновку.

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я