Відрядження державних турецьких імамів до Німеччини має бути припинено

7

Відрядження державних турецьких імамів до Німеччини має бути припинено

Приїзд до Німеччини турецьких імамів, які працюють на державній службі, буде припинено. Про це домовилися уряд Німеччини та турецьке релігійне відомство, про що у четвер оголосило Федеральне міністерство внутрішніх справ у Берліні. Відповідно до угоди, у майбутньому в Німеччині проходитимуть навчання 100 імамів на рік, а в обмін на це поступово скорочуватиметься кількість турецьких священнослужителів. Імами повинні проходити навчання у Німеччині відповідно до цінностей, які діють тут.

“Я рада, що після тривалих переговорів нам вперше вдалося укласти угоду з Туреччиною, яка покладе край розміщенню в країні імамів, найнятих державою, з Туреччини”, – сказала федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер. «Це важлива віха для інтеграції та участі мусульманських громад у Німеччині». Проповідники, «які розмовляють нашою мовою, знають нашу країну та відстоюють наші цінності», необхідні, наголосила політик від СДПН. «Ми хочемо, щоб імами брали участь у діалозі між релігіями та обговорювали питання віри у нашому суспільстві».

Навчання імамів у Німеччині проходитиме під егідою Турецько-ісламського союзу Інституту релігії (Ditib). За даними Міністерства внутрішніх справ, Ditib – найбільша ісламська організація у Німеччині, яка об'єднує близько 900 мечетей. Досі імами, які працюють у громадах, були надіслані з Туреччини та є турецькими державними службовцями з місцевого релігійного управління Diyanet.

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  Українські солдати розпочали танкову підготовку у Мюнстері

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я