Помер поп-співак Аарон Картер

111

Він записав свій перший альбом у віці дев’яти років, такі хіти, як “Crush On You”, зробили його всесвітньо відомим – і все ж таки його в основному затьмарював його знаменитий брат. Тепер Аарон Картер помер.

Аарон Картер помер у віці 34 років.

Колишня зірка Аарон Картер помер – співака знайшли в своєму будинку в Ланкастері, штат Каліфорнія, в суботу.

Читати також: Джеральд Стерн помер у віці 97 років

Це підтвердив його агент Роджер Пол інформаційному агентству dpa з посиланням на матір Картера. Поліція Лос-Анджелеса підтвердила факт проведення операції у Ланкастері в американському штаті Каліфорнія, але не повідомила жодних подробиць.

Поп-співак Аарон Картер

У письмовій заяві керівництва йдеться: «Ми дуже засмучені та шоковані тим, що сьогодні підтвердили смерть Аарона Картера. Наразі причина його смерті розслідується». Вперше про це повідомив галузевий портал TMZ.

Аарон Картер помер у віці 34 років.

Брат співака Backstreet Boys Ніка Картера

Картер, який став відомим наприкінці дев’яностих завдяки таким хітам, як “Crush On You” та “Aaron’s Party”, є братом співака Backstreet Boys Ніка Картера.

Свій перший альбом він видав у 1997 році у віці дев’яти років. Йому так і не вдалося стати таким відомим як братові Ніку. У 2018 році Картер випустив свій п’ятий альбом – “Love”.

Проблеми з наркотиками та психічні захворювання

Останнім часом Картер боровся з проблемами наркотиків та психічними захворюваннями. 2019 року він докладно розповів про свої проблеми зі здоров’ям на американському телебаченні. «Офіційний діагноз свідчить, що я страждаю від множинного розладу особистості, шизофренії та гострої тривоги», – сказав тоді 32-річний хлопець. Він також сказав, що має маніакально-депресивний психоз.

Читайте також:  6 плюсів для Китаю від європейської енергокризи

Через кілька днів Нік Картер оприлюднив інформацію про те, що він подав заяву на заборонний судовий наказ проти свого брата. Аарон погрожував вбити вагітну дружину Ніка Лорен Кітт. Аарон заперечував це твердження. Він нікому не погрожував і більше не хотів мати нічого спільного зі своєю сім’єю.

Ледве менше року тому співак вперше став батьком. “Принц дорогоцінний, я люблю тебе, сину”, – написав він тоді на Instagram. Через тиждень після пологів він розлучився з тодішньою нареченою Мелані Мартін.

Багато хто вважав проблеми Картера наслідком його ранньої слави. Експерти неодноразово вказують на високий тиск, якому зазнають діти та підлітки, особливо в індустрії розваг США. Крім камер і мікрофонів, постійно спрямованих на молодих знаменитостей, в останні десять років все більшого значення набувають соціальні мережі та Інтернет.

Читати також:

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я