Ще більше секретних документів виявлено у приватному будинку Байдена

19

Урядові документи у приватному будинку – те, в чому спочатку звинувачували екс-президента Трампа, стало проблемою чинного президента Джо Байдена. У суботу в штаті Делавер знайшли нові сторінки.

 

Ще більше секретних документів виявлено у приватному будинку Байдена

У приватному будинку президента США Джо Байдена у Вілмінгтоні, штат Делавер, знайшли нові секретні документи. Радник Байдена Річард Заубер оголосив у суботу, що він знайшов ще п’ять сторінок секретних урядових документів у кімнаті поруч із гаражем у четвер увечері, після того, як першу сторінку було виявлено там у середу.

За офіційною інформацією, це документи часів роботи Байдена на посаді віце-президента США. Демократ був заступником тодішнього президента Барака Обами з 2009 до 2017 року. За останні кілька днів стало відомо, що секретні документи цього часу були знайдені в кількох місцях: у приватних офісах у столиці Вашингтоні, а також у приватному будинку Байдена у Вілмінгтоні, серед інших у гаражі, а також у сусідній кімнаті, про яку зараз говорив Заубер . Декілька днів тому Білий дім заявив, що пошук документів завершено.

Заубер пояснив, що він негайно передав новознайдені сторінки співробітникам Міністерства юстиції. Міністр юстиції Меррік Гарланд кілька днів тому призначив спеціального слідчого, щоб розібратися в суті документа. Байден і Білий дім зазнали великої критики за свою комунікаційну політику у цій справі.

.

Читайте також:  Міністр отримає нагороду "Вихідна зірка року"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я