Секретна доповідь про військові проблеми Москви опублікована

22
Згідно з дослідженням журналістів-розслідувачів, російські військові випадково опублікували текст про проблеми з мобілізацією для війни проти України – і незабаром після цього знову видалили його. Це доповідь про військові проблеми Москви: Відомий російський портал The Insider опублікував посилання на запис у веб-архіві, де текст все ще можна подивитися.

У документі, який, згідно з повідомленням, був ненадовго розміщений в онлайн-журналі Міністерства оборони Росії, російський мобілізаційний офіцер Євген Бурдинський назвав дві основні проблеми через хвилю призову восени минулого року: «неготовність частини суспільства до виконання військових обов’язків», а також « забезпечення особового складу військовою технікою та житлом».

Bild повідомила про документ, у якому Бурдинський в іншому місці звинувачує «тиск з боку інтернет-блогерів» у відмові багатьох росіян йти на війну. Тому цього року планується провести рейди на заклик, йдеться в документі. Москва не стала коментувати передбачуваний казус із публікацією.

Лідер Кремля Володимир Путін наказав про мобілізацію близько 300 000 резервістів у вересні минулого року, що викликало справжню паніку в Росії. Тоді сотні тисяч росіян бігли за кордон. Усупереч заявам Кремля про протилежне, багато хто сьогодні побоюється, що планується ще одна хвиля мобілізації.

Читайте також:  Спортсменам із Росії загрожує заборона на в'їзд до країни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я