Ніккі Хейлі використовує Україну на виборах

63
Кандидат у президенти від Республіканської партії Ніккі Хейлі зайняла чітку позицію щодо агресивної війни Росії в Україні під час сесії питань та відповідей громадян на CNN. Підтримка України – це також захист свободи та припинення тиранії по всьому світу, сказала вона вчора ввечері під час виступу у Де-Мойні, штат Айова.

При цьому 51-річна республіканка, яка була послом США в ООН з 2017 по 2018 рік, чітко диференціювала себе від свого найсильнішого внутрішньопартійного суперника та колишнього лідера Дональда Трампа.

«Перемога для України – це перемога для всіх нас»

«Йдеться не лише про Україну, ця війна – про свободу», – сказала вона. «Ми маємо зрозуміти, що перемога для України – це перемога для всіх нас». Тирани у всьому світі не приховують, що вони задумали. Якщо Україна переможе, це також стане сигналом для Китаю, Ірану та Північної Кореї. Справа не в тому, щоб дати Україні гроші чи розмістити там війська, а в тому, щоб працювати з союзниками та переконатися, що Україна має достатньо обладнання та боєприпасів для перемоги.

Трамп був ухильним щодо України у тому ж форматі у середині травня. На запитання, чи продовжуватиме він надавати Україні гроші та зброю у разі перемоги на президентських виборах у 2024 році, він відповів: «Я хочу, щоб Європа надала більше грошей, бо вони сміються з нас. Вони вважають нас купкою ідіотів». Трамп стверджував, що уряд США віддає стільки обладнання, що для своїх військ не залишається боєприпасів.

На той час Трамп також наполягав на тому, що він може закінчити війну між Росією та Україною, яка триває вже понад 14 місяців, за 24 години. У обох сторін конфлікту є сильні та слабкі сторони. На питання про те, чи є президент Росії Володимир Путін військовим злочинцем, Трамп відповів: “Якщо ви скажете, що він військовий злочинець, буде набагато складніше укласти угоду”. Хейлі тепер заперечила: «Не можна довіряти режиму, який вторгається в країну і намагається відібрати у людей свободу».

Читайте також:  Майк Пенс планує вступити в президентські перегони

Що робить Майк Пенс?

Президентські вибори відбудуться 5 листопада 2024 року. Серед республіканців є широке поле кандидатів. Окрім Трампа, про своє висування оголосив губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс. Очікується, що колишній віце-президент Майк Пенс також кине свій капелюх у кільце у середу. Республіканці обирають свого кандидата на внутрішньопартійні праймериз. Цими вихідними деякі кандидати представили себе на виступах в Айові.

Шанси на успіх Хейлі, колишнього губернатора Південної Кароліни, вважаються невеликими. Під час свого виступу на CNN вона висловилася з цілої низки питань.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я