Розпочалися тренування українців на танках “Абрамс”

17

200 українських військовослужбовців навчаються управлінню танками, тактиці та медичній підготовці у Графенвері, Баварія.

 

Розпочалися тренування українців на танках “Абрамс”

За даними Міністерства оборони США, розпочалися тренування українців на танках «Абрамс» на військовому полігоні у Графенвері, Баварія. Прес-секретар підтвердив у неділю статтю в американському військовому журналі Stars and Stripes про те, що навчання на важкій зброї розпочалися в п’ятницю. 200 українських військовослужбовців навчаються управлінню танками, тактиці та медичній підготовці у Графенвері.

У середині місяця до Графенвера вже прибув 31 учбовий танк “Абрамс”. Мета полягає в тому, щоб навчити українські танкові екіпажі їхньому обслуговуванню та таким чином всебічно підготувати їх до участі в агресивній війні Росії проти України.

Наприкінці квітня на засіданні Контактної групи з України на авіабазі Рамштайн у Рейнланд-Пфальці начальник штабу США Марк Міллі заявив, що США спочатку поставлять учбові танки, які не придатні для бою. Танки “Абрамс”, призначені для бойових дій, все ще готують та оснащують. Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що США прискорили постачання, щоб мати можливість надати Україні більше бронетехніки протягом найближчих місяців.

Наприкінці січня, після тривалих переговорів та паралельно з постачанням Німеччиною танків Leopard Києву, уряд США оголосив, що поставить Україні 31 основний бойовий танк M1 Abrams. Вашингтон на той час підкреслив, що до їхнього прибуття в Україну пройде «багато місяців». Спочатку уряд США стверджував, що не вважає постачання цих бойових танків доцільним з різних практичних причин. Однак, зрештою, Вашингтон несподівано змінив свою думку.

Читайте також:  Число загиблих досягло 89 осіб

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я