Суд над підозрюваними лівими екстремістами: очікується вирок

23

У справі передбачуваної лівої екстремістки Ліни Е. та трьох інших обвинувачених вирок буде оголошено наступної середи. Федеральна генеральна прокуратура (GBA) звинувачує підсудних у побитті представників правої сцени у Лейпцигу, Вурцені (район Лейпцигу) та Айзенаху в період з 2018 по 2020 рік. Їх також звинувачують у створенні злочинної організації, головою якої вважається Ліна Е.

Із нетерпінням очікується реакція лівих сил на вирок. Наступної суботи було призначено загальнонаціональну демонстрацію, а в Дрездені в день винесення вироку планується мітинг. Один із ключових свідків обмовив обвинуваченого. За даними звинувачення, 13 людей отримали поранення, два з них потенційно небезпечні для життя. Обвинувачені відкинули демократичну конституційну державу, а також монополію держави на застосування сили було ще одним звинуваченням.

Потрібно було тюремне ув’язнення терміном на кілька років

Процес у Вищому регіональному суді Дрездена розпочався у вересні 2021 року за умов підвищених заходів безпеки. Крім 28-річної студентки Ліни Е. з Лейпцига, перед судом мають постати троє чоловіків із Лейпцига та Берліна. За винятком особистих деталей, обвинувачені під час судового процесу мовчали з приводу звинувачень. Лише Ліна Е. скористалася можливістю під час «останнього слова» та подякувала своїм батькам та родичам, усім прихильникам та адвокатам захисту.

Генеральна прокуратура вимагала для Ліни Є. вісім років позбавлення волі. Для чоловіків були запрошені терміни від двох років та дев’яти місяців до трьох років та дев’яти місяців. Проте захист розглядав лише виправдувальні вироки, оскільки вважає процес політично вмотивованим. Адвокати стверджували, що той факт, що СКП взяв на себе розслідування, спричинив вищі вироки. “Поліцейський гопник” наблизив обвинувачених до терористів. Не могло бути й мови про злочинну організацію. Говорили також про перекладання тягаря доказування. Суд також звинувачували у упередженості.

Читайте також:  Оздемір і Бушман за зміни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я