Росіянин зізнався у військових злочинах і був засуджений

48

Він розповів, що робив як російський солдат в Україні: вбивав і мародерував. Для Кремля це фальшиві новини. Тепер армійського офіцера засуджено до умовного терміну.

 

Росіянин зізнався у військових злочинах і був засуджений

На Далекому Сході Росії військовослужбовець зізнався у військових злочинах, скоєних в Україні, і був засуджений до п’яти з половиною років умовно за поширення «неправдивої інформації».

Про це повідомила правозахисна організація «ОВД-Інфо» із посиланням на відповідний запис у реєстрі військового суду Хабаровського краю. Відомості, що ганьблять образ армії, є в Росії кримінальним злочином. Москва заперечує воєнні злочини.

Минулого літа чоловік нібито розповів незалежному розслідувальному порталу «Важливі історії», що близько року тому на початку війни він застрелив мирного мешканця поблизу столиці України Києва.

За словами журналіста, який проводив інтерв’ю, після повернення додому солдат звинуватив свого начальника в тому, що той віддавав накази вбивати і грабувати в сусідній країні. Згідно з дослідженням, українці, які вижили в селі Андріївка, також пізніше впізнали солдата як одного зі злочинців. Невідомо, де він зараз.

За публічне осуд цієї бійні відомий противник Кремля Ілля Яшин наприкінці минулого року був засуджений у Москві до восьми з половиною років позбавлення волі.

.

Читайте також:  Війна в Україні 25 жовтня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я