Росія зазнає невдачі у зимовому наступі в Україні

21

Британські розвідувальні служби вважають невдалими спроби Росії встановити контроль над регіоном Донбасу під час зимового настання. Було досягнуто лише мінімальних успіхів при великих втратах.

 

Росія зазнає невдачі у зимовому наступі в Україні

Зусилля Росії щодо посилення військового контролю над східним українським регіоном Донбас провалилися, повідомляють британські джерела. З того часу, як у середині січня начальник російського Генерального штабу Валерій Герасимов прийняв командування «спеціальною військовою операцією» проти України, його перебування на посаді ознаменувалося спробою розпочати загальний зимовий наступ, написало в суботу британське Міністерство оборони у своєму черговому оновленні розвідданих. Метою цього наступу було розширення російського контролю за всім регіоном Донбасу. «Після 80 днів стає все очевиднішим, що цей проект провалився», – заявили британці.

Російські сили на фронті в цьому регіоні змогли досягти лише мінімальних успіхів, зазнавши великих втрат. Таким чином вони значною мірою розтратили тимчасову перевагу в особовому складі, отриману минулої осені в результаті російської «часткової мобілізації».

З моменту початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікувало оновлену інформацію про перебіг війни. Посилаючись на розвідувальну інформацію, британський уряд таким чином прагне спростувати російський наратив, так і втримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії дезінформації.

Читайте також:  Зеленський недостойний Премії Карла Великого

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я